Galerii! Tantsuparadiis klubis Hollywood

44 kommentaari
Galerii! Tantsuparadiis klubis Hollywood

Eelmisel reedel sai klubis Hollywood näha Peterburist pärit akrobaatilist Burlesque show‘d. Erootiline “Dream Girls” show oli särav, teatraalne ning täis kirgi. Kuulsat pokaalitantsu etendas külalistele tundeline ja seksuaalne diiva. Lahked miimid kutsusid rahvast mängule, kus juua pakkusid topless inglikesed, kes samal ajal taevast akrobaatiliste trikkidega alla tulid.

Eelmisel reedel sai klubis Hollywood näha Peterburist pärit akrobaatilist Burlesque show‘d. Erootiline “Dream Girls” show oli särav, teatraalne ning täis kirgi. Kuulsat pokaalitantsu etendas külalistele tundeline ja seksuaalne diiva. Lahked miimid kutsusid rahvast mängule, kus juua pakkusid topless inglikesed, kes samal ajal taevast akrobaatiliste trikkidega alla tulid.

Baarmenite show’s valmistasid virtuoossed nõiad tõelist julguseeliksiiri.  

Õhtu peavõrgutajad olid DJ Deniss Karabljoff ja DJ Sonic.

Järgmine Tantsuparadiis toimub reedel, 1. novembril club Hollywoodis, mil toimub 80ndate legendaarse superstaari Fancy (Saksamaa) kontsert. 

Müüki tuleb vaid 1000 piletit ja neid on võimalik kuni 29. oktoobrini 30% soodustusega osta kõigist Piletilevi müügipunkdidest või internetist siit

Vaata lisainfot siit!

Tantsuparadiis korraldab esmakordselt peotuuri Egiptuses viietärnihotellis Rixos, mis leiab aset 17.-24. novembril. Kes soovib kaasa sõita, siis lisainfot saab siit!

Igal laupäeval kell 17.00-19.00 telekanalis Seitse kõigi lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“. Kordus esmaspäeviti kell 21.00-23.00.

Vaata allpool ka Youtube’i videosid!