Galerii! Vallatu Musi hullutas taas

Galerii! Vallatu Musi hullutas taas

Eelmisel reedel, 16. novembril, olid kõik musimaiad ja ülemeelikud kogunenud taaskord Deja Vu Lounge’i, sest aset leidis vallatu ja kuum üritustesari Musi ning nii nagu Musil tavaks saanud, võeti juba uksel külastajaid magusate muside ning värskendavate kokteilide saatel vastu. Sel korral köitis publikut meeletu trummi-show imeilusa Eesti esinaistrummari Hele-Riin Uibi poolt. Silmailu ning elevust lisasid Musi kaunitarid ning vallatu pidu kestis DJ Sonicu taktikepi saatel varahommikuni.  

Eelmisel reedel, 16. novembril, olid kõik musimaiad ja ülemeelikud kogunenud taaskord Deja Vu Lounge’i, sest aset leidis vallatu ja kuum üritustesari Musi ning nii nagu Musil tavaks saanud, võeti juba uksel külastajaid magusate muside ning värskendavate kokteilide saatel vastu.

Sel korral köitis publikut meeletu trummi-show imeilusa Eesti esinaistrummari Hele-Riin Uibi poolt. Silmailu ning elevust lisasid Musi kaunitarid ning vallatu pidu kestis DJ Sonicu taktikepi saatel varahommikuni.

 

Sel nädalal on aga Deja Vu’s tormiline nädalavahetus plaanis, sest juba reedel, 23. novembril, toimub suursugune Little Dom, mis on eksklusiivne eel- ja järelpidu linna glamuursemaile üritusele Dom Partyle, mis sel reedel tähistab grandioosselt oma esimest sünnipäeva Klubis Teater! Laupäeval, 24. novembril, kutsub aga vanaema kõiki lapsukesi külla, sest aset leiab lustlik Babulja.

Vaata allpool ka pildigaleriid!