Hed Kandi looja Mark Doyle esineb sel laupäeval, 2. veebruaril klubis Hollywood

Hed Kandi looja Mark Doyle esineb sel laupäeval, 2. veebruaril klubis Hollywood

Kõigil Hed Kandi liikumise austajatel on 2. veebruaril võimalus osa saada millestki uuest – Hed Kandi looja Mark Doyle toob Tallinnasse oma uue üritustesarja Fierce Angel. Fierce Angel on glamuurne ja seksikas öö, täis ilusaid inimesi ja meeletult mõnusat klubimuusikat! Lisaks DJ-le, dekoratsioonidele ning ilusatele tantsijatele toob ta kaasa ka kauni saksofonimängija Lady V.

Kõigil Hed Kandi liikumise austajatel on 2. veebruaril võimalus osa saada millestki uuest  Hed Kandi looja Mark Doyle toob Tallinnasse oma uue üritustesarja Fierce Angel. Fierce Angel on glamuurne ja seksikas öö, täis ilusaid inimesi ja meeletult mõnusat klubimuusikat! Lisaks DJ-le, dekoratsioonidele ning ilusatele tantsijatele toob ta kaasa ka kauni saksofonimängija Lady V.

“Olen pikka aega tundnud puudust Eestis sellisest peost, kus ma saaksin mängida oma lemmikmuusikat ning õhkkond oleks ilus, seksikas, glämm, aga mitte too much – selline, nagu saab olema Fierce Angel,” ütleb ootusärevuses uue ürituse resident-DJ Triin Tulev.

Hed Kandi käivitamisest tuule tiibadesse saanud Mark Doyle’i uus klubibränd on Fierce Angel, mis esialgselt töötas kui plaadifirma. Nüüdseks on sellest välja kasvanud rahvusvaheline ettevõte  mitmekümned rahvusvahelise menuga kogumikplaadid, raadiosaated 20 erinevas riigis ja peod, parima muusika ja meeldejäävate õhtutega.

“Kaudselt tänu Doyle´le on mu plaadikohvrisse sattunud ikka mitmeid uusi lemmikuid ja läbi aastate. Kodus on ka küllaga Hed Kandi kogumikplaate. Mul on hea meel, et Eestisse selliseid artiste ja üritusi tuuakse, küll teeb meele mõruks, et see mu puhkusega samasse perioodi kukkus,” naljatleb Eesti üks kogenumaid DJ-sid Kert Klaus.

Mark Doyle on olnud klubimaailmaga seotud juba aastast 1988, korraldades pidusid ja mängides plaate. Jättes Londoni JazzFM turundusjuhi ametikoha seljataha, on Mark genereerinud mitmeid suuri projekte läbi aastate. Peale DJ ja promootori elukutse, produtseerib ta ka edukalt muusikat.

Sissepääs on alates 18. eluaastast ja uksed avatakse kell 23.00