Jay Sebag annab Lounge Deja Vu’s tasuta kontserdi

Jay Sebag annab Lounge Deja Vu’s tasuta kontserdi

Sellel reedel klubis Teater Dom Partyl live show‘ga esinev Martin Solveigi megahittide originaalhääl Jay Sebag annab samal õhtul tasuta akustilise kontserdi Deja Vu’s, kus esitlusele tulevad parimad klubihitid.

Sellel reedel klubis Teater Dom Partyl live show‘ga esinev Martin Solveigi megahittide originaalhääl Jay Sebag annab samal õhtul tasuta akustilise kontserdi Deja Vu’s, kus esitlusele tulevad parimad klubihitid.

Pransusmaalt pärit Jay (Jerome) Sebag on laulja, pianist ja laulukirjutaja, kes alustas muusikaga tegelemist juba varajases lapsepõlves kirikukooris lauldes.
Professionaalselt hakkas muusikaga tegelema Los Angeleses ja New Yorgis.
Ameerikas legendaarse Motown labeli alt lasi Jay välja ka oma esimese neo-soul‘i albumi.

Ülemaailmse kuulsuse saavutas Jay aga kolides tagasi Prantsusmaale ja alustades koostööd Prantsuse DJ ja produtsendi Martin Solveigiga.

Martin Solveigi albumil “Rocking Music” on Jay poolt sisse lauldud 7 laulu, muuhulgas megahitid “Rejection”, “Something better” ja “C’est la vie”.

See album saavutas esikoha paljudes Euroopa ja Aasia riikides ning andis Jayle võimaluse koostööks suure hulga maailma tippprodutsentide ja -artistidega.

Sellel reedel esineb Jay esimest korda Eestis, andes kaks kontserti – akustilise tasuta kontserdi Lounge Deja Vu’s ja Martin Solveigi hittidega klubikontserdi Ööklubis Teater säraval Dom Partyl. 

Allpool on lisatud video Jay Sebagiga!