Keda soovib sel laupäeval klubis Teater maailmas tunnustatud muusik Gary Pine lava taha? Võida pääse!

Keda soovib sel laupäeval klubis Teater maailmas tunnustatud muusik Gary Pine lava taha? Võida pääse!

Sel laupäeval klubis Teater sariüritusel “Vegas” esineva Bob Sinclar’i hittide häälel Gary Pine’il on kontserdi korraldajatele päris erilised nõudmised. Üks neist on näiteks – Eesti kaunitaride seltskond lava taha. Kuna Gary on 193cm pikk, siis tavalised hotellivoodid on tema jaoks tihtipeale liiga lühikesed ning seega on tema nõudmiste listis esikohal vähemalt kahekohaline vesivoodi viietärni hotellis. Lisaks nõuab lugude esitaja lava taha oma sünnikodu Jamaika õlut Red Stripe ja naturaalseid puuvilju.

Sel laupäeval klubis Teater sariüritusel “Vegas” esineva Bob Sinclar’i hittide häälel Gary Pine’il on kontserdi korraldajatele päris erilised nõudmised. Üks neist on näiteks – Eesti kaunitaride seltskond lava taha.

Kuna Gary on 193cm pikk, siis tavalised hotellivoodid on tema jaoks tihtipeale liiga lühikesed ning seega on tema nõudmiste listis esikohal vähemalt kahekohaline vesivoodi viietärni hotellis. Lisaks nõuab lugude esitaja lava taha oma sünnikodu Jamaika õlut Red Stripe ja naturaalseid puuvilju.

Gary nõudmistest aga kõige erilisem on 10 lava taha pääsemise piletit, mida kontserdiööl tema manager vaid simapaistvamatele ning kaunimatele publikuliikmetele jagab. Ilmselgelt on lauljani jõudnud kuuldused Eesti kaunitest naistest! Staar saabub Tallinna esmakordselt ning on avaldanud soovi ka kindlasti kohalike vaatamisväärsustega tutvuda.

Gary Pine, kes on kodumaal Jamaikal tuntud kui Bob Marley mantlipärija, saavutas maailmakuulsuse, lauldes superprodutsendi ja DJ Bob Sinclar‘i suuremaid hitte. Maailmakuulsad hitid nagu “Love Generation”, “Sound of freedom”, “Let the Sun Shine” ja “World Hold On” tulevad kindlasti esitamisele ka laupäevasel eksklusiivkontserdil klubis Teater.

MÄNG: Võida TASUTA pääsmed Gary ‘Nesta’ Pine’i kontserdile Klubis Teater, mis toimub “Vegase” peo raames.
Vasta küsimusele – Kust on pärit Gary ‘Nesta’ Pine? Vastus saada nataly@klubiteater.ee koos märksõnaga Buduaar.
Loosimisse lähevad 3×2 TASUTA pääset kontserdile.
Võitjatega võetakse ühendust!

Vaata allpool ka videot eelmise “Vegase” peo kohta, lisaks veel Gary Nesta suurepäraseid hitte!

Karin Karu