Laupäeval, 18.08 meeletu In Love with Ibiza Klubis Teater! Võitja loositud!

Laupäeval, 18.08 meeletu In Love with Ibiza  Klubis Teater! Võitja loositud!

Laupäeval, 18.08 meeletu In Love with Ibiza koos Live artistide ja Erki Sarapuuga Klubis Teater! Külm tuul, vihm ja sügisene pimedus on sellel ööl kadunud. Taas on väljas päike, energilised rütmid ja kuum rannaliiv. Klubi Teater ootab suviselt säravale ja lõbusale peole In Love with Ibiza! See on pidu, mida kaunistavad graatsilised diivad, jahutavad kokteilid ja parim muusika.
 

Laupäeval, 18.08 meeletu In Love with Ibiza koos Live artistide ja Erkki Sarapuuga Klubis Teater!

Külm tuul, vihm ja sügisene pimedus on sellel ööl kadunud. Taas on väljas päike, energilised rütmid ja kuum rannaliiv. Klubi Teater ootab suviselt säravale ja lõbusale peole In Love with Ibiza!

See on pidu, mida kaunistavad graatsilised diivad, jahutavad kokteilid ja parim muusika.

Üritusega Facebookis siin liitudes on võimalik võita peopakett 10-le!

Lisaks loosib Buduaar välja Vip-paketi 6-le inimesele (tasuta sissepääs, laud&suupisted). Selleks, et osaleda loosimises, vasta küsimusele: Miks peaksid Sina võitma tasuta peopaketi 6-le? Kindlasti jäta ka oma kontaktandmed – ees ja perekonnanimi, e-maili aadress ning kontaktnumber! PS – Sinu kontaktandmeid keegi avalikult ei näe, see on mõeldud vaid Buduaari jaoks, et loosida välja võitja. Vastus jäta selle artikli alla kommentaaridesse! 

Võitja loositud!

Pilet 8 eurot

Dresscode: Smart casual

Face control

Sissepääs alates 20 eluaastast

Lauareserveeringud +372 56 88 4444 või info@klubiteater.ee

Kutsetega sissepääs tasuta, piiratud arv kutseid saadaval Lounge Deja Vu’s, Vana-Viru 8