Nelja Grammyga pärjatud räpistaar NELLY tuleb Tallinna. Võitja loositud!

Nelja Grammyga  pärjatud  räpistaar NELLY  tuleb Tallinna. Võitja loositud!

Esimest korda Baltimaades esinev maailmakuulus USA superstaar Nelly annab kontserdi Tallinnas Saku Suurhallis 10. aprillil 2014.

Esimest korda Baltimaades esinev maailmakuulus USA superstaar Nelly annab kontserdi Tallinnas Saku Suurhallis 10. aprillil 2014.

Nelly, kodanikunimega Cornell Iral Haynes Jr,  on üks neist räpparitest, kes muutsid R’n’b ja hiphop liikumise nägu ja olemust vahetult enne milleeniumi. Tänaseks on Nelly müünud rohkem kui 40 miljonit albumit üle maailma ja teeninud plaadimüügist üle 320 miljoni dollari, mis teeb temast nr. 2 räppari muusikaäri ajaloos. 

Erinevate muusikaauhindadega pärjatud artisti kollektsiooni kroonideks on neli Grammy auhinda.

Nelly karjäär sai aga alguse 1993. aastal, projektiga St. Lunatics. Enne sajandivahetust 1999. aastal sõlmis ta lepingu Universaliga, mis tegi aga temast juba järgmisel aastal sooloartisti ja peagi ühe tuntuma inimese planeedil Maa.

Aastal 2000 ilmus mehe esimene album „Country Grammar“, mille samanimeline esiksingel hakkas koheselt edetabeleid vallutama. Album oli nool kümnesse, sest lennutas orbiidile  hitte nagu “E.I.”, “Ride wit Me” ja “Batter Up”. 

Järgmine album „Nellyville“ töötas kui hitivabrik, paisates mastaapselt üle maailma megahitte nagu “Hot in Herre”, “Dilemma” ft. Kelly Rowland, “Work It” ft. Justin Timberlake, “Air Force Ones” ft. Murphy Lee & St. Lunatics ja “Pimp Juice”.

Enne kolmanda albumi ilmumist üllatas Nelly oma fänne filmi „Bad Boys II“ tunnuslooga “Shake Ya Tailfeather” ft Diddy & Murphy Lee, pälvides ühtlasi  2004. aastal  Grammy auhinna.

2004  aastal ilmus mehel aga korraga kaks albumit, R’n’b rütmidega “Suit” ning hiphopi-teemaline “Sweat”. Järgmisel aastal pandi aga mõlema plaadi parimad lood kokku ja anti fännidele tervikalbum “Sweatsuit”. 

2008. aastal ilmus Nelly järgmine ja edukaks osutunud album “Brass Knuckless”. Albumil löövad ka kaasa tuntud tegijad Fergie, Ciara, Dupri, Ashanti ja Akon.

2010 aastal oli Nelly tagasi, et vallutada uue albumi “5.0” esiksingliga  “Just a Dream”. Ainuüksi ühe nädalaga osteti lööklugu internetist pea miljon koopiat.

Selle aasta 30. septembril ilmus räpistaari seitsmes stuudioalbum “M.O.”, mille esiksingliks sai “Hey Porsche”  – Nelly selle aasta suurim hitt.

Albumi tõeline jõud ja pale aga alles avanevad ja potentsiaalsed hitid ootavad avastamist –   kaasa löövad  sellised nimed nagu Nicki Minaj, Pharrell, Future,T.I., Daley,  2 Chainz, Trey Songz, Fabolous, Wiz Khalifa, Florida Georgia Line, Nelly Furtado ning Yo Gotti. 

Maailmanimi Nelly esineb Saku Suurhallis 10. aprillil 2014.

Piletid saabuvad müügile 20. detsembri hommikul kell 10:00 kõigis Piletilevi müügikohtades, Statoili teenindusjaamades ja www.piletilevi.ee 

Buduaar loosis ühe õnneliku, kes saab koos kaaslasega kontserdile minna ja võitja on Bubblicous. Palju õnne! Võtame võitjaga ühendust.