Osale sinagi! FK Keskus korraldab 11. augustil hobikardi-võistluse naistele

Osale sinagi! FK Keskus korraldab 11. augustil hobikardi-võistluse naistele

FK Keskus korraldab juba traditsiooniliseks saanud hobikardivõistluse, mis mõeldud vaid naistele. Sel aastal koostöös Avoniga toimub hobikardivõistlus „Avon Naistekas 2012“ 11. augustil algusega kell 15.00. Võistlusele on oodatud osalema õrnema soo esindajad, kes armastavad kiirust, adrenaliini ja on vähemalt 14aastased. 

FK Keskus korraldab juba traditsiooniliseks saanud hobikardivõistluse, mis mõeldud vaid naistele. Sel aastal koostöös Avoniga toimub hobikardivõistlus „Avon Naistekas 2012“ 11. augustil algusega kell 15.00. Võistlusele on oodatud osalema õrnema soo esindajaid, kes armastavad kiirust, adrenaliini ja on vähemalt 14aastased. 

Kõik võistlejad saavad rajal eelnevalt teha tutvumissõidu, seejärel toimuvad kvalifikatsioonisõidud ja 20 kiiremat pääsevad kas siis A või B kategooria finaali.

Üritus tõotab tulla põnev ja atraktiivne, kuna üritust toetab ka raadio Sky Plus ja seda „Naisteka“ saatega. Sky Plus valib selleks laupäevaks üritusega kokku sobiva teema ja nende saatejuht Kirsti Timmer tuleb kohale, et teha otsereportaaži saatesse.

Auhinnad parimatele on välja pannud Sirowa, Ilusalong Maribell, BonBon Lingerie ja Peetrimõisa Villa Spa Hotell. Lisaks võitjatele jagatakse  auhindu ka kõikide osavõtjate vahel. Lisaks saavad 55 kiiremat registreerijat ja 15eurose osalustasu maksjat väikese kingituse.

Eelnev sõidukogemuse puudumine ei ole takistuseks. Tähtsam on soov kogeda uut, tunda hasarti ning suhtlusvalmidus. Peale osalemistasu maksmist saavad võistlejad harjutada kuni võistlusteni  20% -lise hinnasoodustusega.

FK Keskus loodab, et ilmataat on armuline ja tuleb soe, kuiv ning suvine ilm. Palavuse pärast ei ole vaja muretseda, sest Avallone kostitab jookidega.