Reedel, 8. augustil Tantsuparadiis Club Hollywoodis

25 kommentaari
Reedel, 8. augustil Tantsuparadiis Club Hollywoodis

Reedel, 8. augustil toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari Tantsuparadiis. Sel korral on peo peaesinejaks kuulsa Disney teoste põhjal loodud suurejooneline õhuakrobaatikashow – Dance& Circus Project Moskvast.  

Reedel, 8. augustil toimub Club Hollywoodis linna populaarseim üritustesari Tantsuparadiis. Sel korral on peo peaesinejaks kuulsa Disney teoste põhjal loodud suurejooneline õhuakrobaatikashow – Dance& Circus Project Moskvast.

See on show, kus spetsiaalselt klubi lava jaoks on kokku segatud teatraalsuse-, tsirkuse- ja tantsukunst, mis on täis raskeid õhuakrobaatilisi trikke – õhulennud mitte ainult üksi ,vaid ka kahekesi ja isegi kolmekesi.

Imede etendus, kus salapärane Žasmin lendab vaibaga, imeilus Pocahontas pöörleb rõngaga vabaks unenägude lõksust, romantiline Ariel satub püünisvõrku ja nipsakas Esmeralda lendab inglitiivakeste abil taevasse – kõik need muinasjututegelased on ühel laval ja koos ellu tagasi tulnud.

Erilist sära lisavad ööle imekaunid topless GO-GO tantsijad Peterburist.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Bell ja DJ Sonic

Valitakse õhtu stiilseim paradiisineiu.

Kõigile idamaa eksootika austajatele on avatud Grand Sisha vesipiibu-lounge.

Vaata lisaks siit

VIP-laudade broneerimine: +372 50 24262

Uksed avatakse kell 23.00, pilet 20, naistele südaööni 10 € , VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja -king)

Piletid on soodsamalt eelmüügis kõikides Piletilevi müügipunktides! (tavapilet 15 € ja VIP-pilet 25 € kuni 5.08.2014). Vaata lisaks siit!

Vaata allpool ka Youtube’i videosid!