Seksikas galerii: Buduaar Girls Night vol. 2

Seksikas galerii: Buduaar Girls Night vol. 2

31. märtsil toimus Klubis Teater meeletu Buduaar Girls Night vol. 2. Sel õhtul vallutasid Klubi Teater kaunite sõbrannade seltskonnad, kes lõbutsesid ja nautisid parimat pidu, mis, nagu alati, mõeldud eelkõige just naistele. Ilmselgelt ei puudu peolt kunagi ka musklites noormehed, kes saabuvaid naisi juba uksel ootasid ning neid Martini Royale maitsvate kokteilidega tervitasid.  

31. märtsil toimus Klubis Teater meeletu Buduaar Girls Night vol. 2. Sel õhtul vallutasid Klubi Teater kaunite sõbrannade seltskonnad, kes lõbutsesid ja nautisid parimat pidu, mis, nagu alati, mõeldud eelkõige just naistele. Ilmselgelt ei puudunud peolt ka musklites noormehed, kes saabuvaid naisi juba uksel ootasid ning neid Martini Royale maitsvate kokteilidega tervitasid.

Lisaks jagasid seksikad mehed naistele kingitusi, milleks oli dekoratiivkosmeetika Dermoshop´ilt.

Neidudele pakkusid silmailu kaunid ja trimmis kehadega meestantsijad, parima muusika eest kandis hoolt DJ Peterson. Baarmenide show, mis oli spetsiaalselt selleks ürituseks korraldatud, toimus otse baariletil, ajades elevile nii mõnegi neiu.
Kõik soovijad said võimaluse oma esinemisjulgust proovile panna, seda tantsides lisalaval, mis sai lõpuks vägagi populaarseks ka noormeste seas.
Külaliste seas kohtas sel korral mitmeid Eesti seltskonnakaunitare: meigikunstnik Mari Ojasaar, stilist ja projektijuht Kristi Ojasaar, endine Nexuse lauljatar Helen Randmäe, laulja Kristjan Kasearu, seltskonnategelased Tipp ja Täpp.

Aprilli viimasel laupäeval on kõiki sõbrannasid ootamas uued kingitused, maitsvad kokteilid ja lõbus Buduaar Girls Night!

Sel nädalal on aga kavas lausa kolm üritust:

neljapäeval, 5.04 Secretaries Gone Wild – ainus töö sel õhtul on pidutsemine.
Reedel, 6.04 Instrumental Trio – kõiki külastajaid ootab elav muusika parimatelt artistidelt, kuulda saab saksofoni, trumme ja trombooni. 
Laupäeval, 7.04 Spring Flowers – sulatame lume ja kutsume kevade tagasi, vallandades tantsupõrandal võimsa energia.

Vaata allpool ka pildigaleriid!

Karin Karu