Ukraina kõige seksuaalsem ja skandaalsem naisansambel – Dasha Astafieva & NikitA Tantsuparadiisis

Ukraina kõige seksuaalsem ja skandaalsem naisansambel – Dasha Astafieva & NikitA Tantsuparadiisis

Reedel, 2. novembril, toimub uues ööklubis „777» populaarne üritustesari Tantsuparadiis, alapealkirjaga „ Provokatsiooniöö“. Kui seksuaalsusele lisada ilu, artistlikkust ja laulmise kirge ja korrutada see kolmega, siis saab tulemuseks kõige seksuaalsema ja skandaalsema trio – Dasha Astafieva & NikitA. NikitA pälviti tiitliga „2008. aasta avastus” Ukrainas.

Reedel, 2. novembril, toimub uues ööklubis „777» populaarne üritustesari Tantsuparadiis, alapealkirjaga „ Provokatsiooniöö“. Kui seksuaalsusele lisada ilu, artistlikkust ja laulmisekirge ning korrutada see kolmega, saab tulemuseks kõige seksuaalsema ja skandaalsema trio – Dasha Astafieva & NikitA. NikitA pälviti tiitliga „2008 aasta avastus” Ukrainas.

Nende hittlugu “Mashina” on saanud üheks kõige allalaaditumaks muusikalooks. Ja nüüd, aastal 2012, uus mega-hitt “Avocado”. Lisaks on trupi repertuaaris veel suurel hulgal meeletuid hitte.

Dasha Astafieva – grupi solist – on telesaatejuht, supermodell ja esimene ukrainlanna, kes sattus ameerika Playboy ajakirja avalehele ja osales teleshow’s «Playboy Girls Next Door»!. Astafieva omab nii Ukraina kui ka Ameerika Playboy ajakirja playmate tiitlit! Dashast sai ka 55. ajakirja juubelinumbri playmate. Enne teda on saanud selle tiitli 54 naist, kelle hulgas on Marilyn Monroe ja Pamela Anderson. Vaata pilte siit, siit, siit ja siit.

Trio teise Bulgaariast pärit liikme Nana gruppi lisandumisega tuli juurde palju tõelist lõunamaist kirge. Ta on laulja, tantsija, iluvõimlemise meister ja temperamendilt alistumatu loomusega. Kolmas kaunitar – poolatar Julia Brichkovskaja – liitus tüdrukutega alles mõni aeg tagasi. Nagu kõik teisedki NikitA liikmed, ei häbene ta näidata oma ilu. Julia on tegelenud terve oma lapsepõlve ballitantsudega.

Dasha Astafieva ja NikitA provotseerivad vene publikut igal sammul. Näiteks kõndides täiesti paljalt mööda saali punast vaipa! Just nii nad tulid Ru TV preemia saamisele, kus nende video Verevki võitis “Aasta kõige erootilisem video” tiitli.

 

Tantsuparadiisi külalisi ootab ees kordumatu show täis peenemaitselist erootikat ja agressiivset seksuaalsust, kus ka kõigi lemmikud hitid “Maschina” ja “Verevki” ning uued lood “2012” ja “Avocado”.

Õhtu peavõrgutajad on DJ Deniss KarabljOFF ja DJ Sonic.

Vaata lisaks siit 

VIP-laudade broneerimine : +372 50 24262 ja siit 

Uksed avatakse kell 23, pilet 20 € , naistele südaööni 10 € , VIP-pilet 35 €

NB! Strong Face & Style Control! (Pidulik riietus ja king)

Tähelepanu! Piletid soodsamalt eelmüügis kõikides Piltilevi müügipunktides! (tavapilet 15eurot ja VIP-pilet 25eurot kuni 30.10.2012) . Vaata lisaks siit 

Igal laupäeval kl 17-19 telekanalis Seitse lemmikud vene hitid saates „Tantsuparadiis“. Kordus esmaspäeviti kell 21-23.

Vaata allpool ka youtube’i videosid!