Uus ja vallatu üritustesari Lounge’is Deja Vu: Musi

Uus ja vallatu üritustesari Lounge’is Deja Vu: Musi

Musi – uus kõige vallatum üritustesari saab alguse juba sellel reedel, 14.09, Lounge Deja Vu’s. Alates septembrist saab alguse uus kvaliteetüritustesari Musi Deja Vu’s. See on pidu, mis on täis naiselikku ilu ja veetlust. Selleks puhuks muutub Deja Vu hubane atmosfäär veelgi hurmavamaks ja külastajaid lõbustavad kuni hommikuni Musi kaunitarid. 

Musi – uus kõige vallatum üritustesari saab alguse juba sellel reedel, 14.09, Lounge Deja Vu’s. Alates septembrist saab alguse uus kvaliteetüritustesari Musi Deja Vu’s. See on pidu, mis on täis naiselikku ilu ja veetlust. Selleks puhuks muutub Deja Vu hubane atmosfäär veelgi hurmavamaks ja külastajaid lõbustavad kuni hommikuni Musi kaunitarid. 

Uksel tervitavad kõiki külalisi ahvatlevad neiud kirsipunaste huultega, kinkides tervituseks kõigile kauni põsemusi!

Musi – see on kaunis ja vallatu pidu, kus meelelahutuse eest hoolitsevad 13 graatsiat, keda võib näha nii akendel, lisalavadel kui ka saalis. 

Musi on pidu, mis pimestab kõiki oma kelmika atmosfääriga. See on pidu, mis on lisaks täidetud parimate muusikutega ja nõutavamate hittidega!

Musi on pidu, mis kestab hommikuni ja veelgi kauem.

Millal sina viimati musi said… . Deja Vu’s saab musi juba sellel reedel ja kuni kella kuueni hommikul!

Musile on saadaval piiratud kogus laudasid lauamaksuga 30 ja 60 eurot, reserveeri laud: tel (+372) 56 88 4455 või kirjuta info@dejavu.ee

Dress & face control: Musi saavad ainult viisakad ja toredad külalised

Vaata üritust ka Facebookis siit