Uus üritustesari ”Envy Me” sel laupäeval restoranis Rumours

Uus üritustesari ”Envy Me” sel laupäeval restoranis Rumours

Laupäeval, 2. veebruaril toimub restoranis Rumours avaüritus nimega “Envy Me”. Üritustesari on mõeldud kõigile, kes hindavad silmailu.  Kõiki osalejaid kutsutakse osa saama tõelisest glamuurimaailmast, kus meelelahutus on stiilne, toit ja jook parimal tasemel ja külalised kaunimatest kaunimad. See on suurepärane põhjus igal naisel just sel õhtul kapist välja otsida kõige kaunim kleit, pakkudes sellega silmailu meestele ja kadestamist naistele: “Envy me!” 

 

Laupäeval, 2. veebruaril toimub restoranis Rumours avaüritus nimega “Envy Me”. Üritustesari on mõeldud kõigile, kes hindavad silmailu.  Kõiki osalejaid kutsutakse osa saama tõelisest glamuurimaailmast, kus meelelahutus on stiilne, toit ja jook parimal tasemel ja külalised kaunimatest kaunimad. See on suurepärane põhjus igal naisel just sel õhtul kapist välja otsida kõige kaunim kleit, pakkudes sellega silmailu meestele ja kadestamist naistele: “Envy me!” 

Külalisi tervitab moekas mullivein Voga, millelele järgneb Nelly Jewelry kollektsiooni esitlus. Džässikavaga astub üles pilkepüüdev lauludiiva Beata ning kogu õhtu jooksul mängib trendikat lounge-muusikat DJ Kikko.

Avaürituse puhul Rumours`i poolt tõeliselt hõrgutav erimenüü ja rikkaliku valikuga joogikaart

Kohal on kõik julged, erilised ja trendikad persoonid. Koos veedetud õhtu hubases ja stiilses õhkkonnas. Väärikas auhind õhtu kauneimale.

Dress code: red lips & high heels

Laua reserveerimiseks helista +372 6441000 või kirjuta info@rumours.ee.