Vene Pamela Anderson Anna Semenovich annab kontserdi Babulja Special peol klubis Teater!

Vene Pamela Anderson Anna Semenovich annab kontserdi Babulja Special peol klubis Teater!

11. veebruaril astub Babulja Special peol klubis Teater üles endise vene popbändi Blestyashchie liige Anna Semenovich!  Babulja Special on üritustesari, mis üllatab alati suure vene staari ning meeliköitva meelelahutusega. Seekord on peaesinejaks endine Blestyashchie bändiliige Anna Semenovich.  

11. veebruaril astub Babulja Special peol klubis Teater üles endise vene popbändi Blestyashchie liige Anna Semenovich! 

Babulja Special on üritustesari, mis üllatab alati suure vene staari ning meeliköitva meelelahutusega. Seekord on peaesinejaks endine Blestyashchie bändiliige Anna Semenovich.

Moskvas sündinud lauljatar on tegelikult endine professionaalne iluuisutaja ning tal on ette näidata mitu medalivõitu erinevatel rahvusvahelistel võistlustel. Kuid vigastuste tõttu pidi Anna iluuisutaja karjäärist loobuma ning enne laulmise juurde pöördumist töötas neiu ka televisioonis saatejuhina. Saatuslikuks sai talle intervjuu ansambliga Blestyashchiye, millega ta 2003. aastal ühines. 2007. aastal lahkus Anna populaarsest bändist ning tegeles aktiivselt näitlemisega ning juba 2008. aastal alustas sooloprojektiga.

11. veebruaril on kõigil Anna Semenovichi austajatel võimalus staari näha ja kuulda klubi Teater laval, kus parima vene muusika ning kaunite matrjoshkadega veedetakse üks unustamatu peoõhtu! Lisaks omaloomingule esitab kaunis Anna ka Blestyashchie tuntud hitte nagu “Za Osen’yu Pridet Zima”, “Apelcinovie Rai”, “A ya vse’ letala”, “007” jpt.

Eelmüügipiletid saadaval Piletilevis ning lounge’is Deja Vu(Vana-Viru 8)!

vaata ka videosid youtube´st siit, siit, siit, siit ja siit !

Karin Karu