Wella Professionalsi rahvusvaheline suurüritus Trend Vision Award 2011 New York Citys

20 kommentaari
Wella Professionalsi rahvusvaheline suurüritus Trend Vision Award 2011 New York Citys

  Wella Professionalsi 2011. aasta rahvusvaheline juuksurite võistlus Trend Vision Award (ITVA) kulmineerus pühapäeval, 30. oktoobril vaatemängulise moeetendusega. 85 finalisti 49 riigist kogunesid New Yorki, et võistelda ihaldusväärse noore talendi ja värvitöö auhinna eest. Iga rahvusvaheline võistleja võitis eelnevalt oma riigis toimunud finaali, et saada võimalus esitleda oma tõlgendust ühest Trend Visioni 2011. aasta soengutrendist sellel nädalavahetusel New York’is. Kuldsed auhinnad läksid sedapuhku Hiinale ja Suurbritanniale.  

Wella Professionalsi 2011. aasta rahvusva-heline juuksurite võistlus Trend Vision Award (ITVA) kulmineerus pühapäeval, 30. oktoobril vaatemängulise moeetendusega.

85 finalisti 49 riigist kogunesid New Yorki, et võistelda ihaldusväärse noore talendi ja värvitöö auhinna eest. Iga rahvusvaheline võistleja võitis eelnevalt oma riigis toimunud finaali, et saada võimalus esitleda oma tõlgendust ühest Trend Visioni 2011. aasta soengutrendist sellel nädalavahetusel New York’is. Kuldsed auhinnad läksid sedapuhku Hiinale ja Suurbritanniale.

Liskaks tutvustati ka julgeid ja glamuurseid soengutrende  2012. aastaks.

Neli rahvusvaheliselt tunnustatud meeskonda näitasid oma inspireerivaid tõlgendusi 2012. aasta Trend Vision soengutrendidest:

  • Grace – Darren Ambrose ja D&J Ambrose meeskond;
  • Blaze – Christopher ja Sonya Dove, Paul Nasralla ja Omar Antonio;
  • Roxy – Dmitri Vinokurov ja Aleksei Ladnov;
  • Celeste – Mark Hayesi juhitud Sassooni meeskond.

Rohkem infot ja suure pildigalerii leiad SIIT.

Buduaar.ee