WORKSHOP: oma äri edendamine blogisfääris ja Instagramis 27.-28.02

WORKSHOP: oma äri edendamine blogisfääris ja Instagramis 27.-28.02

27. ja 28. veebruaril viib meediaplatvorm Hello, Blogger läbi esimese meistriklasside seminari Eesti äriettevõtete esindajatele, marketoloogidele ja blogijatele.

27. ja 28. veebruaril viib meediaplatvorm “Hello, Blogger” läbi esimese meistriklasside seminari Eesti äriettevõtete esindajatele, marketoloogidele ja blogijatele. Üritus toimub Istituto di Moda Burgo Eesti Moekoolis Niine 11, Tallinn.

Veebruari viimasel nädalal kogunevad Istituto di Moda Burgo Eesti Moekoolis kõik, kes huvituvad oma äritegevuse edendamise nimel kaasaegsetesse ressurssidesse integreerumisest.

Seminari põhiülesanne on näidata, kui tihedalt on internetiliiklus ja kogu reklaamindus seotud blogisfääriga. Meistriklassid on jagatud kaheks: ärile ja blogijatele.

Esimesel päeval viiakse meistriklass läbi ettevõtete esindajatele, marketoloogidele ja PR-spetsialistidele ning käsitlemisel on järgnevad teemad:

Blogisfääri trendid: miks äri peaks suunduma blogidesse. 

Blogijatega koostöö tegemise vormid (presentatsioonid, blogituurid) näidistega, kuidas blogijatega töötada, kuidas hinnata efektiivsust

Instagrami liikumise reeglid

YouTube – uus suhtlusplatvorm

Teisel päeval, 28. veebruaril, kutsume vestlusringi blogijad, et rääkida brändi ja blogija koostöövormidest, aga ka teemadel nagu:  

Uued blogiplatvormid ja nende eelised

Blogiga raha teenimise moodused

Eesti blogisfääri seisund ja selle arendamise väljavaated

Uued tendentsid blogisfääris ja sotsiaalvõrgustikes

Reaalsed instrumendid koostööks brändidega

Parimad reklaaminäited blogisafääris

* Meistriklasside seminari organiseerijaks on meediaplatvorm “Hello, Blogger!” —   www.helloblogger.ru – innovatiivne projekt blogijatele ja kommunikatsiooniagentuur, mis spetsialiseerub kaupade ja teenuste edendamisele blogisfääris. Agentuuri edulugude seas on blogituurid, individuaalselt väljatöötatud reklaamikampaaniad, blogisfääri sisesed konkursid ja Instagram. Agentuuri klientideks on rahvusvahelised brändid Lindex ja Love Republic, moenädal Mersedes Benz Fashion Week ja muuseum Ermitaaž. Lähemalt saidil helloblogger.pro

Spiikerid:

Tanja Ivanova – meediaplatvormi HELLO,BLOGGER asutaja ja juht, fashion&lifestyle-blogger, moodsa ajakirjaniku konverentsi kaasasutaja, pildilavastaja. Peterburi suurima kaubanduskompleksi ТЦ «Галерея» ametlik blogija. Hetkel teeb koostööd erinevate väljaannetega, on SMM, blogimise ja moodsa ajakirjanduse lektoriks. Viimatised esinemised – RIW Voronež: “Professionaalsed blogijad ja blogijad, kes töötavad toidu eest: lugusid elust ja ärist”, “Vene reporteri” kool: “Fashion-ajakirjandus. Žanrid ja trendid”. 

Irina Nikolajeva – meediaplatvormi  HELLO, BLOGGER peatoimetaja, projekti manager, konverentsi HELLO, BLOGGER kaasasutaja, pulmaportaali onewed.ru peatoimetaja, ajakirjanik, ajakirja Cosmopolitan autor.

Worksghopi ajakava ja registreerimine Facebookis

Info: www.facebook.com/hellobloggerru