ARMUHOROSKOOP: Kaalud

ARMUHOROSKOOP: Kaalud

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaaludele suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaaludele suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Kaalud (23.09-23.10)

 

Uraan on Kaalude suhtesektoris terve aasta, tuues suhetesse ootamatut ja ebatavalist. Võib tulla ette aegu, mil Kaalud ei tea, mida oma lähedastelt oodata. Samuti muudavad Kaalud ka sageli ise oma meelt. Nad võivad tunda, et vajavad rohkem vabadust, et järgida oma südame kutset. Üldiselt on eesootav aasta Kaalude jaoks siiski pigem rahulik ja mõnus aeg koos kalli kaaslasega.

Vallalistel Kaaludel on lootust uuele suhtele alus panna nii veebruaris kui ka alates 12. märtsist kuni 20. juunini. Võib juhtuda, et Kaalud armuvad endast vanemasse partnerisse, kellega ta tunneb, et on ühisel lainepikkusel. 

Kevadise pööripäeva paiku on hea aeg põhjalikult üle vaadata mineviku, oleviku ja tuleviku suhted.

Aasta esimeses veerandis laabuvad kenasti nii kodused kui ka sõbrasuhted ning Kaalud naudivad sageli sõprade võõrustamist oma kodus. 17. augustist kuni 11. septembrini hakkavad Kaalude romantilised unelmad tõeks saama. Kui Kaalud juba on kellegagi koos, teeb tema suhe läbi tulevikku suunatud arengu. Aasta 2014 on Kaaludele abiellumiseks väga soodne. Sündmusi aga ei maksa tagant kiirustada, sest pulmapidu ei leia tõenäoliselt aset enne aasta lõpuosa. Vallalistel on hea võimalus kohata oma unelmate partnerit, sest detsembris valitseb Marss Kaalude armuelu. Sel ajal otsivad Kaalud kõige palavamalt armastust ning soovivad ka teisi ennastunustavalt armastada. Kaalud peaksid katsuma jääda kahe jalaga maa peale, sest eksisteerib oht, et armastus on pime. Kaalud ei tohiks unustada oma emotsioonide kontrollimist, sest armastus võib panna nad vahel pead kaotama ning lahkhelid võivad viiva lahkuminekuni. 

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014