ARMUHOROSKOOP: Kaljukits

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaljukitsele suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaljukitsele suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Kaljukits (22.12-20.01)

 

See aasta on loodud armastuseks ja abieluks. Õnn armastuses on Kaljukitse saatnud juba alates 2013. aasta juuni lõpust. Tema elus on palju romantikat, ta võib leida uue sobivama partneri ning endine partner lahkub tema elust. Kaljukitse elus mängivad 2014. aastal rolli veemärgid – Kalad, Vähk ja Skorpion. Nende sodiaagimärkide kuud mööduvad Kaljukitse jaoks armusuhete tähe all. 

Kaljukits võib sel aastal avastada, et paljud tema sõbrad on kadumas ning sõprusringkonnas toimub puhastus. Sisering tõmbub koomale, jäävad vaid lojaalsemad ja vanimad sõbrad. Kaljukits võib tunda end häbelikuna ja kahtlevana, ning tal on raske liituda uute klubide või ringidega. Heaks kuupäevaks on 13. november, mil võiks korraldada parimate sõpradega väikese koosviibimise, sest sel päeval tugevdatud sidemed kestavad kogu elu. Vallalise Kaljukitse meeled võib hõivata mõne külalise kaasatoodud sõber. 

Mõne ammuse sõbraga, kellest pole pikka aega midagi kuulda olnud, on hea aeg kontakti saada 2. märtsist 20. juulini.

Olgugi, et Kaljukits võib olla armastuse suhtes kahtlev ja ettevaatlik, muudab ta meelt, kui armub. Aasta esimene pool soosib abielu või meelemuutust selles vallas. Lahenevad tülid ja Kaljukits lepib ära endale olulise inimesega, leides endas üles oma optimismi, rõõmu, andestuse ja heasüdamlikkuse reservid. Kaljukitse partner on talle ammendamatuks inspiratsiooniallikaks, aidates avada temas neid tahke, mida ta varem endast ei teadnud. Suurepärane päev abieluettepanekuks, kellelegi pühendumiseks või mesinädalatele minekuks on 18. aprill. Suhete jaoks on soodsad päevad ka 6. mai ja 8. juuni, mil Kaljukitsed leiavad oma partneritega kiirelt ühise keele. Suvel alates 16. juulist on Kaljukitse voodiellu põnevust ja vürtsi lisandumas. Jätkuvalt soodsad mõjud aitavad Kaljukitsel, kes on alati teiste kehakeelt hästi mõistnud, ka enamat raha ja võimu osas saavutada. See on talle imelihtne 24. juulil. 

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014