ARMUHOROSKOOP: Sõnn

1 kommentaar
ARMUHOROSKOOP: Sõnn

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Sõnnile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Sõnnile suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Sõnn (21.04-20.05)

 

Lähisuhtes olev Sõnn loodab, et tema lähisuhe jääb selliseks, nagu see ikka olnud on. Kuid 2014. aastal tuleb selle suhtega rohkem tegeleda, et seda säilitada ja uuele tasemele viia. Sõnn õpib tundma nii lähisuhte rõõme kui ka kohustusi. Paarisuhte aluseks on kompromissid ning usinale Sõnnile võib tulla üllatusena, et tema paarisuhtes ei jaotu kohustused alati täpselt pooleks. Tuleb ette aegu, mil Sõnn peab suhtes rohkem vastutama, kuid vahel langeb koorem partneri õlule. 

Sõnn võib lõpuks otsustada abielu kasuks ning juba abieluranda jõudnud Sõnnid pühenduvad olemasolevale liidule uue energiaga. 

Saturn oskab anda õppetunde, kuid need õppetunnid teeb Sõnn meeleldi kaasa, et näidata oma pühendumust armastuses ja äris. Võib juhtuda, et Sõnni partner kolib töö pärast teise linna ning nüüd on Sõnn valmis temaga kaasa minema. Kui Sõnni partner on rahalistes raskustes, võib Sõnn meeleldi otsida endale lisatööd või pakkuda muud abi, et näidata head tahet ja pühendumust.

Võib ette tulla ka teistlaadi õppetunde, mis aitavad Sõnnil mõista, kas tema armastatu või äripartner on oma sõna vääriline. Tunne hästi inimest, kellega end seod, sest kui Sõnn loob liiga kiiresti liidu kellegagi, keda ta lähemalt ei tunne, võib ta hiljem avastada omadusi, mis talle ei meeldi. Sõnn ei ole õnneks inimene, kes uisapäisa armub. Valede sammude ennetamiseks võiks Sõnn siiski oma partnerit tasapisi tundma õppida. Saturn käitub seejuures nagu ankur ja sul võib kergesti tekkida soov abielluda ja leida nii enda koht elus. Võid tunda, et oled valmis isiklikuks elamispinnaks või pere loomiseks ja ootad partnerilt lojaalsust, pühendumust ja vastutusvõimet. 

Saturn on aga vastuoluline ning see võib kaasa tuua hirmutunde, mis võib tekitada Sõnnile raskusi partnerile pühendumisel ning ta võib isegi teadlikult aeglustada suhte arengut, et võita mõtlemisaega. Kui Sõnn pole kindel, kas tema partner on see õige, on tal igati õigus aeg maha võtta. 

Saturn võib tuua kaasa ka sunnitud lahusolekuid, millest mõned on valikulised, kuid teised pealesurutud. Sõnni partner võib töö asjus või õppimise tõttu palju reisida ning Sõnn on sunnitud ilma temata majandama ja aega sisustama. Abielus Sõnnidel võib ette tulla raskeid aegu, mil määravaks saab partnerite omavaheline sobivus. Saturni mõju aga ei pruugi üldsegi armusuhetes avalduda, vaid võib koonduda ainult ärisuhetesse. Liidud, mis luuakse aastal 2014, püsivad pikka aega.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014