ARMUHOROSKOOP: Veevalaja

ARMUHOROSKOOP: Veevalaja

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Veevalajale suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Veevalajale suhete osas? Kuidas mõjutab 2014. aasta neid, kes juba suhtes, ning neid, kes pole veel oma armastatut leidnud?

Veevalaja (21.01-18.02)

 

Eesootav aasta on täis romantilisi võimalusi ning vallalisel Veevalajal on väga suur tõenäosus leida uusi ning põnevaid austajaid. Partnerid ja lähisuhted on tähtsal kohal aasta teises pooles, mil Veevalaja on valmis kuulama teiste ideid ja tema tagasisidest ollakse julgustatud. Seepärast on ühised tegevused väga lõbusad ja aega väärt.

Nüüd on aeg (taas) abielluda. Jupiter siseneb suhete sfääri 16. juulil ning see muudab paarisuhtes olemise lõbusaks. Vallalised Veevalajad peavad sel ajal taluma sõpru ja lähedasi, kes üritavad neid kellegagi paari panna. Suhtes olevad Veevalajad soovivad leivad ühte kappi panna. Abielus Veevalajaid ootab ees aasta, mil oma partnerisse üha uuesti ja uuesti armuda. Läheduse loomine on sel aastal lõbus.

Sel perioodil on Veevalaja suhtlemisaldis ning suudab ka kiiremini taibata, kes on need inimesed, kel pole tema suhtes parimad kavatsused. Isegi eksid on praegu Veevalaja suhtes heatahtlikud. Veevalajat tõmbavad nüüd magnetina tooted ja teenused, mis on seotud atraktiivse partneri ligimeelitamisega või olemasoleva partneri õnnelikuna hoidmisega. 

Kui Veevalaja uskus, et ta ei abiellu iialgi (uuesti), siis nüüd on aeg ümber mõelda. Abieluettepanek võib tulla 24. juuli paiku. See on suurepärane päev armastuseks ning sel päeval võid otsustada end kellelegi pühendada ka juhul, kui abielu pole veel päevakorras. Kihlumiseks on head päevad ka 18. august ja 14. detsember. 

8.–31. detsembrini võib Veevalaja vajada natuke nõustamist, et lahendada erimeelsused lähisuhtes. Samal ajal võib ta kuulda ka mõnelt eksilt, et tegi Veevalajast lahku minnes suure vea. Võib ka juhtuda, et sel ajal Veevalaja tühistab või lükkab edasi pulmaplaanid, mis tulid tema jaoks liiga ootamatult.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014