Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KAALUD

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KAALUD

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Pluuto tekitab sel aastal pingelisi situatsioone, eriti kui sinu sünnipäev jääb oktoobri esimese kümne päeva sisse. Kuigi tahaksid säilitada harmooniat ja häid suhteid kõigiga, oled sunnitud pooli valima. See ei ole sinu jaoks kindlasti kerge. Võib-olla üritab keegi sulle jõuliselt oma tõekspidamisi peale suruda ja sind oma võimule allutada või siis kasutad ise võimumängudes selliseid taktikaid nagu salatsemine ja manipulatsioon. Õigluse eest võideldes võid olla vägagi kirglik. Oled sel aastal võimeline tõeliseks läbilöögiks, juhul kui teema on sulle südamelähedane. 

Uraani mõjusid on samuti tunda kõige selgemalt nende elus, kes on sündinud oktoobri esimeses pooles. See revolutsiooniline planeet asub sinu Päikese vastasmärgis ja ärgitab sind tegema oma elus drastilisi muutusi. Pluuto ja Uraani koosmõjul oled valmis tegema midagi sellist, millest varem ei oleks osanud undki näha. Vajad rohkem iseseisvust ja otsustusõigust ning kui keegi üritab sundida sind mingitesse raamidesse, oled valmis end vabaks murdma. Kui tavaliselt hoolid palju teiste arvamusest, siis nüüd on sul rohkem julgust massist erineda. Võib-olla tulevad sellised muutused väljastpoolt – mida juhtub sageli siis, kui sinus endas ei ole piisavalt otsusekindlust olukorda muuta. 

Kuna Kuu põhjasõlm liigub sel aastal läbi Kaalude märgi, võib seda nimetada tõepoolest sinu ajastuks. Kuu sõlmede asend viitab omadustele, mida maailm parajasti vajab, ja sinus võiks olla nimelt seda tasakaalukust, rahumeelsust ja diplomaatiat, mis on Kaaludele üldiselt omane. Universum justkui aitaks sinu tegemistele kaasa. Sind võib oodata ametikõrgendus, sissetuleku suurenemine või muu edu. Inimesed, kellega sel ajal tutvud, võivad osutuda väga kasulikeks kontaktideks ja sul on nende kaudu oodata häid asju. Juhuslikud kohtumised ja otsused, mis määravad sinu tuleviku üsna pikaks ajaks, võiksid olla selle perioodi märksõnadeks. Kui oled oma õigelt teelt kõrvale kaldunud, tõstetakse sind justkui uuesti sinna tagasi. Oska siis tähele panna märke enda ümber! See käib eelkõige nende kohta, kes on sündinud septembri lõpus ja oktoobri esimese kümne päeva sees. 4. aprilli kuuvarjutus leiab aset Kaalude märgis ja seetõttu on see sinu jaoks hea aeg mingi projekti lõpetamiseks või selle avalikustamiseks (see justkui saab küpseks). 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.