Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: NEITSI

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: NEITSI

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Neitsi

23. august – 22. september

Pluuto toetab sinu püüdlusi sel aastal igati. Sa võid astuda väga konkreetseid samme oma elujärje parandamiseks või leiad üles oma sisemise väe. Kui midagi väga tahad, oled võimeline selle teoks tegema. Sul on meelekindlust vabaneda kõigest sellest, mis on sind seni tagasi hoidnud. Pluuto aitab kindlasti kaasa nii hingelisele kui füüsilisele tervenemisele (soodne aeg midagi oma tervise heaks teha!), kuid see ei juhtu muidugi iseenesest. Esmalt pead enda suhtes olema võimalikult aus ja kui sa ise päris kõigi sasipundarte lahtiharutamisega toime ei tule, siis otsi abi. Mida kaugemale probleemide algpõhjuste leidmisel jõuad, seda kindlamalt saad need teemad minevikku jätta. Eriti tuleb Pluuto mõju esile siis, kui sinu sünnipäev on septembri esimese kümne päeva jooksul.

Võimalik, et pluutoliku transformatsiooni käigus muutud nii palju, et sa ei tunne end enam ära. Väike identiteedikriis kuulub võib-olla asja juurde, sest kõik on ju muutumises. Võib-olla aga hakkad kas oma isa (või naiste puhul meest) hoopis uues valguses nägema. Saad aru, et olid loonud sellest inimesest pettekujutelma, aga ka praegune aeg soosib selliste illusioonide tekkimist. Idealism ja kaastunne takistavad sind nägemast asju nii, nagu need tegelikult on – kui miski asi on ikka liiga hea, et olla tõsi, siis võib-olla ei olegi see tõsi.

Saturni liikumine Skorpioni ja Amburi vahet viitab sellele, et augustis sündinute jaoks on aasta esimeses pooles mitmeid väljakutseid. Tundub, nagu töötaks teised sulle vastu (eriti just pereliikmed), kuid tegelikult sõltub paljugi sinu varasematest valikutest (u seitsme aasta tagustest). Kui mõni asi su elus ei toimi, siis tee sellest omad järeldused ja ürita võtta teistsugune lähenemissuund. Kui keegi sinu elust lahkub või jõuab midagi lõpule, siis võib-olla oligi aeg sellest inimesest või asjast lahti lasta. Tervise seisukohast on igasuguste probleemide indikaatoriks kas luud-liigesed, nahk või hambad. Mitte et sul tingimata peaks tervisehädasid olema – nende esinemine oleks lihtsalt märk sellest, et tunned endal olevat liiga palju kohustusi ja piiranguid või oleks aeg tegeleda teemadega, mis lähtuvad isast või mõnest autoriteedist (miks mitte ülemusest). Neid mõjusid on tunda aasta esimeses pooles ja sügisel alates septembri keskpaigast. 

Vahepealne aeg ehk juuni keskelt septembri keskpaigani võiks jälle hea olla nendele Neitsitele, kes on sündinud selle märgi lõpupäevadel. Sul on kannatlikkust ja vastupidavust ning see võib olla just selline aeg, kus asjad paika loksuvad. 

Sügis on hea periood uuteks algusteks, sest 13. septembri päikesevarjutus leiab aset sinu päikesemärgis Neitsis. Eriti soodustatud on õppimise ja tervisega seotud projektid. 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.