Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: SKORPION

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: SKORPION

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu.

Skorpion

23. oktoober – 22. november

Kuna Pluuto asetseb sel aastal sinu jaoks sõbralikus märgis ehk Kaljukitses, on põhjust arvata, et see toob veelgi esile sinu sünnipärast südikust ja järeleandmatust oma eesmärkide elluviimisel. Kui oled midagi võtnud oma südameasjaks, lähed läbi tule ja vee. Samuti võimendub tahe oma elus midagi muuta, kui tunned, et vana süsteem on oma aja ära elanud. Kui millegagi tegeled, siis tahad minna lõpuni välja, ja see oleks soodne aeg igasuguseks puhastustööks – nii kodu korrastamiseks, organismi puhastumiseks kui ka vanadest mõttemallidest vabanemiseks. See käib kõigi Skorpionite kohta, kuid eriti tugevalt väljendub nende elus, kes on sündinud novembri esimese kümne päeva sees. 

Oma ideid ellu viies ei lähe sa ilmselt üle laipade, sest sel aastal on selgelt väljendunud sinu tundlikkus ja kaastunne. Sa võtad ette asju, millest on kasu ühiskonnal tervikuna või mis aitavad parandada mõne abivajaja elujärge. Oled valmis teoks tegema nii enda kui teiste unistusi ja see võibki olla unistamise ja visioonide aeg sinu elus. Kuula oma sisetunnet ja jälgi märke enda ümber (äkki torkab silma mõni reklaamplakat või silt, millel on oluline sõnum just sulle). Sul on praegu palju kergem saavutada kontakti kõige sellega, mis on silmale nähtamatu. Vaimne kirjandus ja filmid võiksid olla heaks inspiratsiooniallikaks. 

2014. aastal liikus Saturn läbi Skorpioni ja see oli ilmselt ka sinu elus natuke raske aeg, kus pidid rohkem pingutama, aga kui sa ei põgenenud vastutuse eest ja tegid läbi kõik vajalikud etapid, said oma elus luua uue korra ja süsteemi ning kõik loksus kuidagi paika. Nüüd on aeg rajatud teel järjekindlalt edasi minna. Need, kes sündinud päris Skorpioni märgi lõpus, võivad seda kõike kogeda veel juuni keskpaigast septembri keskpaigani, kui Saturn veel põgusalt sinu päikesemärki väisab. Ühest küljest võib see olla periood, mis midagi laguneb koost, kuid samas annab võimaluse uut vundamenti laduda. 

Aasta algusest augusti keskpaigani võib olla kiusatus liialdustesse kalduda just novembris sündinud Skorpionidel. Kõik on väga ilus, aga võib-olla võtad korraga natuke liiga palju ette. Või muutud uljaks ja usaldad liiga palju oma õnne. 

 

Telli Triin Tobberilt oma isiklik sünnikaardi analüüs SIIT.

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.

Sarnased artiklid