Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Vähk

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Vähk

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu. /Triin Tobber

Vähk

21. juuni – 22. juuli

Pluuto asetseb sel aastal sinu Päikese vastasmärgis ja seega võib käivitada transformatsioonilisi protsesse (eriti kui sinu sünnipäev jääb juuli algusesse). Kui oled kodurahu säilimise nimel arvestanud liiga palju teiste inimestega või keegi suisa nõuab sinu kuuletumist, siis nüüd on aeg rool enda kätte võtta. Isegi kui see periood toob endaga kaasa mõningal määral draamasid, on sul ometi võimalus leida üles oma jõud ja vägi ning sa tuled sellest välja palju tugevamana kui enne. Suhted meessoost isikutega teevad läbi muutuse või siis muutub sinu minapilt. Kiusatus on läheneda teemadele sellise kirega, et mõni asi võib saada sulle suisa kinnisideeks.

Neptuuni asend on sinu jaoks üsna soodne ja aitab sul kontakti saada oma sisetundega. Kuula oma südant, oska näha sümboleid nii unenägudes kui ka igapäevaselt enda ümber (äkki torkab silma mõni reklaamplakat või silt, millel on oluline sõnum just sulle). Sel viisil hakkad märkama, missugune sünkroonsus valitseb meid ümbritsevas maailmas. See on hea aeg vaimsete teemadega tegelemiseks. Selgemalt väljendub see siis, kui oled sündinud juuni viimastel või juuli esimestel päevadel. 

Kui oled oma elu nii mugavalt sisse sättinud, et tegeled vaid sellega, mis tuttav ja turvaline, siis võib Uraan veidike sinu elu ümber korraldada. See oleks nagu elektrilaeng või ootamatu tuuleiil, mis korraks kõik segi paiskab. Kui üritad sisseharjunud rutiinist meeleheitlikult kinni hoida, teed olukorra enda jaoks vaid raskemaks. Tormis jäävad ju terveks ikka need puud, mis on piisavalt paindlikud. See käib kõikide Vähkide, kuid eriti nende kohta, kes on sündinud juuli esimeses pooles. 

Juuni keskpaigast septembri keskpaigani aga võib olla soodne aeg neile, kes on sündinud päris Vähi märgi lõpus. Saturn asetseb siis Skorpionis ja kuna see on samuti veemärk, valitseb nende vahel harmoonia. Kohustused ei tundu nii koormavad ja sa võidki tahta endale rohkem vastutust. Oled ratsionaalne ja sihiteadlik, liikudes vaikselt, kuid kindlalt valitud eesmärgi suunas. See on suurepärane aeg plaanide tegemiseks ja igas mõttes oma elu korrastamiseks. Sul on rohkem enesedistsipliini tegeleda ettevõtmistega, mis muidu võiksid tunduda tüütuna. 

Kuu sõlmede asend viitab sellele, et koduga seoses võib olla midagi positiivset (õnnestunud kolimine, abi kelleltki lähedaselt jne), kuid tööl ei pruugita sinu panust vääriliselt hinnata. Pluuto julgustab sind küll ohjad enda kätte võtma, kuid selle aasta üheks väljakutseks kujuneb ilmselt harmoonia ja tasakaalu leidmine nii, et sa oma tahet liialt maha ei suruks. Eriti puudutab see sind siis, kui sinu sünnipäev jääb juuni lõppu või juuli esimesse kümnendisse.

 

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.