Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: VEEVALAJA

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: VEEVALAJA

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!  

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu./ T.Tobber/

Veevalaja

21. jaanuar – 19. veebruar

Ilmselt oled julgete muudatustega oma elus algust teinud juba 2014. aastal. Sel aastal siis jätkad, eriti kui oled sündinud veebruari esimese kümne päeva jooksul. Loomu poolestki ihkad nii väga vaheldust ja uusi põnevaid väljakutseid ning nüüd on sul selleks võimalus. Rutiinist välja rabeledes märkad, kuidas veri hakkab soontes kiiremini liikuma ja adrenaliinitase tõuseb. Sul on vajadus praegu kõike omamoodi teha ja isegi kui teised sinu julguse või originaalsuse peale kulme kergitavad, võiksid ikkagi endale kindlaks jääda. Oled lihtsalt veidike ajast ees, ja vaevalt sa tahaksidki olla teiste sabas sörkija. Võid leida vanadele probleemidele hoopiski uudse lahenduse ja kõik innovaatiline tundub paeluv. Kindlasti vajad palju iseseisvust ja võib-olla pöörad pilgu eraettevõtluse poole, kui sa sellega veel tegelenud pole. Mingeid kammitsaid sa kohe kindlasti ei salli.

Kui sa just midagi päris hulljulget ette ei võta, peaksid riskid end ära tasuma. Võib-olla aasta esimeses pooles (täpsemalt öeldes augusti keskpaigani) on rohkem kiusatus liigagi palju oma õnne usaldada. Riski, kuid tee ka korralikult eeltööd. Lihtsalt hinda oma aja-, jõu- ja energiavarusid targemalt ning taltsuta loomupärast impulsiivsust ja vajadust kõike kiiresti teha. Selline hoiatus puudutab kõiki veebruaris sündinuid. 

Küllaltki palju energiat läheb sel aastal tööasjadele ja sa kas lõikad kasu varasematest jõupingutustest või siis oled loomas midagi uut, kuid see edeneb vaikselt ja tulemusi ei pruugi kohe näha olla. Edusamme on märgata nendes kuudes, mil Saturn asetseb sulle sõbralikus Amburis – aasta esimeses pooles ja septembri keskpaigast kuni aasta lõpuni. Ratsionaalsust rõhutav Saturn aitab ilmselt ka originaalsete ideede seast välja sõeluda need, mis on teostatavad. Samuti toob ta esile ka vajadust enesedistsipliini ja planeerimise järele. 

Kuu sõlmede asend on soodne kõigile Veevalajatele, kuid eriti neile, kelle sünnipäev jääb jaanuari lõppu või veebruari algusesse. Universum lihtsalt aitab sinu püüdlustele omalt poolt kaasa ja sinu loomupärased omadused – õiglustunne, sallivus ja grupi huvidega arvestamine – tulevad sulle igati kasuks. Oled õigel ajal õiges kohas.

 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.