RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Kalad

2 kommentaari
RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Kalad

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Kaladele raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust?     

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta kaladele raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Kalad (19.02–20.03)

 

Uraan valitseb Kalade sissetulekuid ja sel aastal on rahaseisudes oodata nii tõuse kui ka langusi. Vahel voolab raha sisse ja tundub, et sellel pole lõppu. Seejärel voog lakkab ning enam ei ole näha, kust tuleb järgmine sent. Mõistlikult planeerides peaksid Kalad 2014. aastal oma väljaminekutega täpselt hakkama saama. Kalad ei saa sel aastal lubada endale kõike, mida hing ihkab ning peavad piirduma esmavajalikuga. Nad peaksid võimalusel vältima ootamatuid väljaminekuid ning kulutama ainult sellele, mis mahub eelarvesse.  Aasta teises pooles on rahadega kitsam ning võib juhtuda, et Kalad peavad raha laenama. Sellisel juhul tuleb veenduda, et keegi ei üritaks nende kitsast olukorda ära kasutada.

Sel aastal seltsivad Kalad meelsasti oma kolleegidega, leiavad uusi kliente, konkureerivad teistega ja ületavad iseend, et teha parimat tööd.

Aasta esimeses pooles on tööelu Kalade jaoks edukam kui teine pool. Kalad ei naudi sel aastal oma tööd täiel rinnal, eriti kui nad on äsja lõpetanud ülikooli. Isegi, kui töö pole nii nauditav, kui Kalad tahaksid, on see väärtuslik kogemus ja Kalad lepivad sellega kui täiskasvanuks olemise kohustusega. Tasub jääda siiraks ja töötada kõvasti ka siis, kui tuju selleks pole. Kogenumad töötajad, kes otsivad paremaid väljavaateid ja paljulubavaid tööotsi, peavad seda tegema aprillis ning mais. 

Keegi ekstsentriline pereliige võib Kaladele anda hea töövõimaluse 23. juulil. 

13. septembrist 26. oktoobrini mõjutab Marss Kalade karjääri ning Kalad on seetõttu eriti ambitsioonikad oma eesmärkide saavutamisel. Sel ajal töötavad nad targalt oma sihtide nimel.

8.–31. detsembrini peaksid Kalad olema ettevaatlikud uute projektide või ettevõtte laiendamisega. 23. detsembrist mõjutab Kalade tööd Saturn, mis toob tasu kogu Kalade tehtud raske töö eest. Kui Kalad pole aga vaeva näinud, tuleb ette tööalaseid probleeme.

Kaladel võib 2014. aastal tulla ette palju tööreise, mis on äärmiselt intensiivsed. Võib juhtuda, et Kalad ei näegi reisil olles muud kui hotelli nelja seina. Pikki reise segavad kohustused, viivitused või kärped. Planeeri reisid, ametlikud kohtumised või avaldamiskuupäevad enne või pärast perioodi 20. märtsist 20. juulini.

 

Allikas: Buduaari horoskoop 2014