RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Lõvi

Lisa kommentaar
RAHA- JA KARJÄÄRIHOROSKOOP: Lõvi

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Lõvile raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Aasta 2014 on alles alguses. Kuid mida toob see aasta Lõvile raha ja karjääri osas? Kas 2014. aasta tuleb rahaliselt edukas või mitte? Kuidas mõjutab see aasta neid, kes alles tööd otsivad, või neid, kes juba käivad tööl? Kas oodata on palgatõusu ja ametikõrgendust? 

Lõvi (23.07–22.08)

 

Aastad 2011 ja 2012 olid Lõvile karjääris edukad. Oled nautinud tõenäoliselt au, tunnustust, ameti- ja palgakõrgendust.  Pluuto liikumise vähem märgatavad mõjud võivad puudutada Lõvi karjääri. Võimalik, et ette tuleb töökoha muutus just ajal, mil Lõvi senisel töökohal tundub kõik sujuvat. Lõvi ei tohiks selle üle pikalt mõtlema jääda, sest kõik kujuneb just nii, nagu peab, et Lõvi rikastuks ja areneks. Lõvil on aega mõelda, mida ta soovib, et tema elus juhtuks. Kõige tähtsam osa protsessist ongi selle üle mõtlemine ja Lõvil on selleks aega aasta esimesed kuus kuud. Ideaalne aeg on vaadata üle oma eesmärgid enne, kui Jupiter Lõvisse jõuab. Kui see on juhtunud, on Lõvi liiga hõivatud, sest nüüd pöörduvad isegi VIP-id Lõvi poole oma abi pakkudes. 

Rahaga sel aastal muresid tulla ei tohiks. Neptuun on Lõvi mõjutanud juba 2012. aasta veebruarist, kuid see planeet võib olla kahe teraga. Mõnede Lõvide jaoks on edu olnud pikaajaline trend, kuid teised on Neptuuni tõttu kannatanud, mõnel on olnud aga kombinatsioon mõlemast. Positiivsest küljest võib Neptuun aidata Lõvil teenida kunstilistest ettevõtmistest. Kunstnikest Lõvidel on nüüd hea aeg müüa oma töid. Neptuuni teist külge näinud Lõvid aga peavad leppima segaduseuduga, kui asi puudutab rahalist olukorda, mille on põhjustanud keegi lähedane Lõvi eest infot varjates. 

Lõvi võib sel aastal saada preemiat, laenu, pärandust. Kui Neptuun oma udusid jaotab, võib kõike juhtuda!

Sinu jaoks on oluline teada oma partnerite rahaasjadest täielikku ülevaadet. Lõvile tuleb kasuks olla kõigi raha puudutavate diskussioonide juures, sest Neptuun annab talle täiesti uudse oskuste komplekti. Lõvi on nüüd võimeline oma rahasid kaitsma. Ta näeb plaanides auke ja pragusid senisest paremini. 

Saturni tõttu võib Lõvi avastada, et laenud on muutunud tema jaoks koormavaks või müügis olev kinnisvara ei leia sobivaid ostjaid. Kuid nüüd on vaja kannatust. Kui aga siiski otsustad sel aastal oma vara müüa, pead arvestama mõningate kahjudega. Saturn on aga lahkumas ning pärast 24. detsembrit võib taas oma vara müüki panna.

Saturn võib Lõvi väga erinevatel viisidel mõjutada, et ta õpiks ohverduse jõudu suurema pikaajalise eesmärgi saavutamiseks. Lõvi võib näiteks läbi viia kasinusrežiimi, et teha kodus kapitaalremonti. Saturn õpetab ka, et miski elus ei tule tasuta ja tuleb teha kõva tööd, et midagi saavutada. Kolides uude linna, võid esmapilgul leida ainult pimedaid ja väikeseid kortereid, kuid pärast 24. detsembrit pole see enam probleemiks. Seega võid esialgu piirduda vaid lühiajalise rendilepinguga ja pärast uuesti kolida.


Allikas: Buduaari horoskoop 2014