SEKSIHOROSKOOP: Kaljukits

SEKSIHOROSKOOP: Kaljukits

Sinu parter on Kaljukitse tähtkujust ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia oma Kaljukitse tähtkujust partner taevasse.

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Kaljukits. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia muidu maised ja asjalikud Kaljukitsed taevasse.

Kaljukits: 22.12-20.01


1. Põlved on tema jaoks kuum piirkond

See tähtkuju armastab põlvi. Neile meeldib, kui nende põlvi hellitatakse ja silitatakse. Sa pead seda proovima ja näed, et see ajab ta hulluks!

 

2. Neile meeldib ootusärevus

Kaljukitsega ei saa sa liiga kiirelt tegutseda. Neile meeldib oodata, mis hakkab edasi juhtuma, ja neile meeldib, kui neid kiusatakse. Kaljukitsele meeldib olla juba nädal või kaks ootuses, mis viib lõpuks fantastilise seksuaalkogemuseni. Kui sa tahad Kaljukitsele rõõmu pakkuda, siis kiusa teda enne natuke ja seejärel anna talle vihjeid, mis teda ees ootama hakkab.

 

3. Nad ei karda eksperimenteerida

Teine hea asi Kaljukitsedega on see, et nad ei karda eksperimenteerida. Kui sa oled soovinud võtta mängu käerauad ja suletud uste taga natuke Viitekümmend Varjundit eksperimenteerida, siis neil ei ole selle vastu midagi. Nad ei soovi äärmustesse kalduvaid karme mänge ja kiusamist, kuid natuke on nende jaoks täiuslik.

 

4. Kõik salapärane on lõbus

Kaljukitsed armastavad saladusi. Selleks võib olla näiteks salajaste seksuaalfantaasiate rääkimine teineteisele. Nad tahavad sinu naha alla pugeda ja seda, et teaksid nendest kõike. Nad tahavad sinuga ühenduda sügaval tasandil. Hoia see meeles ajaks, mis olete kahekesi suletud uste taga!

 

5. Rollimängud

Kaljukitsele meeldivad rollimängud. Neile meeldib domineerida ja olla see, kelle üle domineeritakse – neile meeldib rolle vahetada. Nii hoiavad nad asju huvitavana ja seksuaalelu värskena. Kui sa otsid kedagi mitmekülgselt, siis on see tähemärk just sinu jaoks!

 

6. Atmosfäär mängib suurt rolli 

Kaljukitse jaoks on kõige tähtsam atmosfäär. Puhtad linad, küünlad ja natuke romantikat võib tõelist imet teha. Kellele ei meeldiks see?

 

7. Nad armastavad draamat

Lõpetuseks, kui nad seksivad, soovivad nad midagi dramaatilist. Nad tahavad panna sinna palju draamat ja soovivad, et ka sina kaasa mängiksid. Mitte miski ei tohiks jääda ühepoolseks. Nad soovivad luua sinuga sügavat sidet.

 

Allikas: allwomenstalk.com