SEKSIHOROSKOOP: Lõvi

SEKSIHOROSKOOP: Lõvi

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Lõvi. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia auahne ja võimukas Lõvi taevasse. 

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Lõvi. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia auahne ja võimukas Lõvi taevasse. 


Lõvi: 24.07-23.08


1. Selg on kuum koht 

Lõvi armastab seda, kui tema selga puudutatakse. Käega mööda tema selgroogu alla tõmmates viid ta kindlasti õigele lainele. Ka seksi ajal silita ja näpista õrnalt ta selga, see hoiab teda kogu aktsiooni aja erksana.

 

2. Kirg

Kui soovid, et Lõvi oleks täiesti käima tõmmatud, siis pead näitama neile oma kirge ja seda, et sa väga tahad neid. See tähtkuju on natuke isekas ja neil on veidi suurem ego kui enamikel teistel tähtkujudel ning seetõttu ajab sinu kirg ja tahe teda saada Lõvi hulluks.

 

3. Nad tahavad kuninglikku kohtlemist

Nagu lõvi on loomade kuningas, soovib ka Lõvi tähtkujust inimene kuninglikku kohtlemist ja seda, et temaga käitutaks nagu oleks ta maailma kõige tähtsam inimene. Eriti ootavad nad kuninglikku kohtlemist magamistoas – neile meeldib kui neile naudingut pakutakse ja loomulikult ei jää nad ka vastuteenega võlgu. Seega, kui soovid kirglikku partnerit, kes annaks sulle kõik, mida sina oled talle andnud, siis Lõvi on õige valik. 

 

4. Kirglikud suudlused, õrnad kriimustamised ja hammustamised

Lõvid on kaslased ja neile meeldib natuke karmim seks. Lõvile meeldib, kui neid suudeldes neid kergelt näksad ja oma keelt kasutad. Märksõnaks on kirg – mida kirglikumalt sa teda suudled, seda lõbusam sul temaga voodis on. 

 

5. Seks õues on lahe

Lõvi on üks nendest tähtkujudest, kellele meeldib seksida vabas õhus. Kui leiad väljas mingi privaatse koha, siis enamik Lõvidest on õnnelikud, kui saavad seda ära kasutada. Rannas, metsas või kus iganes – proovi ja sa ei kahetse!

 

6. Erootiline massaž

Nagu esimeses punktis juba ära toodud, on selg nende jaoks kuumim koht. Niisiis seljamassaž käib sellega käsikäes. Tee oma Lõvile erootilist seljamassaži ja ta on sinu!

 

7. Lõvile meeldib tähelepanu

Lõpetuseks on kõige tähtsam pidada meeles, et Lõvile meeldib tähelepanu keskpunktis olla. Jäta see endale meelde, kui temaga suletud uste taga oled!

 

Allikas: allwomenstalk.com