SEKSIHOROSKOOP: Veevalaja

SEKSIHOROSKOOP: Veevalaja

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Veevalaja. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia unistavad ja emotsionaalsed Veevalajad taevasse. 

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Veevalaja. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia unistavad ja emotsionaalsed Veevalajad taevasse. 

Veevalaja: 21.01-18.02


1. Sääremarjad ja pahkluud on tema jaoks kuum piirkond

Kui soovid Veevalajat käima tõmmata, siis tõmba sõrmedega õrnalt tema pahkluust sääremarjani ja oled tabanud tema jaoks kõige kuumemat kohta. See on üks paljudest seksinippidest, mis töötab Veevalajate puhul. Mängi temaga – silita oma käega tema jalga ja lõpuks võid teha ka jalamassaži – ole loov!

 

2. Ole entusiastlik

Üks asi, mida Veevalaja suletud uste taga ootab, on entusiasm. Ta ei saa olla koos kellegagi, kes ei ole kirglik selles, mida ta teeb. Neile meeldib põnevus ja see, kui neid innustatakse, eriti seksi ajal.

 

3. Võtmesõnaks on eelmäng

Teine asi, mis on selle tähtkuju juures kindla peale minek, on eelmäng. Ja see ei ole samm, mida Veevalajaga vahele jätta. Nad tahavad ennast sinu lähedal tunda ning seda, et uuriksid ja avastaksid neid – igalt poolt. Nii, et jätka eelmänguga ja venita see nii pikaks kui võimalik.

 

4. Voodimaadlus on imeline

Veevalaja on tähtkuju, kellele meeldib lõbutseda ning neile meeldib spontaansus – siia hulka käib ka väike voodimaadlus. Neile meeldib naerda, kõdistamine ja nad otsivad ka väikest võistlusmomenti. Nii et proovi Veevalaja voodis maha suruda ja vaata, kuhu see kõik edasi viib …

 

5. Kostüümid ja maskid

Veevalajatele meeldib end üles lüüa ja kostüüme selga panna ning suletud uste taga väikest maskeraadi mängida. Neile meeldib mängida, et on kuskil mujal ja keegi teine. 

 

6. Sekslelud on must-have

Seksleludel on selle tähemärgi juures oluline koht. Neile meeldib mitte ainult ise neid kasutada, vaid ka oma partneri peal neid proovida. Seega, kui sul on sekslelusid, mida oled juba ammu soovinud kellegagi koos proovida, siis Veevalajast partner on selleks ideaalne. 

 

7. Seksivõistlus

Viimane nõuanne on see, et Veevalajatele tõesti meeldivad igasugused võistlused. Voodimaadlus on kõigest algus. Nad naudivad võistlemist ja ootavad, et keegi seda poolt nendes rahuldaks. Kas sina oled kunagi proovinud oma parteriga voodis võistelda?

 

Allikas: allwomenstalk.com