6 riidekomplekti, mis toovad õnne aastasse 2014

6 riidekomplekti, mis toovad õnne aastasse 2014

Mis on ühist astroloogial ja moel? Seda on muidugi aastavahetus ehk üritus, milleks valmistutakse paljudes riikides ette juba mõned kuud enne selle tähtsa öö saabumist. Kui sinul ei ole veel aastavahetuse outfit valitud, siis siin on 6 inspiratsiooniallikat. 

Kui usud astroloogiasse ja kõikvõimalikesse märkidesse, mida saatus meile aeg-ajalt heasüdamlikult saadab, siis järgnevad riietumisprognoosid on just need, mida hoolega uurida ning vaid mõne üksiku päeva pärast ka enda seljas proovile panna!

Ei ole kellelegi saladuseks, et juba silmapiiril oleva aasta sümboliks on sinine hobune, kaunis, hoolitsetud, väljapeetud ja laitmatu nagu alati, kuid see kord pisut maagilisem, erilisem ja silmapaistvam kui muidu. 

Selleks, et antud looma siniverelisusele ja graatsilisusele pai teha (seda muidugi selleks, et ta kogu järgmise aasta jooksul heas tujus oleks ning sinu poole vaid leebe ja sõbraliku naeratusega vaataks), kanna vaid naturaalseid ja kvaliteetseid kangaid. Suurepäraselt sobivad siid, kašmiir, nahk – teisisõnu luksuslikkus ja elegantsus on kaks peamist märksõna, mida riiete valimisel meeles pidada.

Värvidest anna eelistust sinisele, smaragdrohelisele, pruunile. Silmatorkavatest ja sünteetilistest materjalidest peaks seekord eemale hoidma, sest hobune on üsnagi aristokraatlik loom ja võltsingut ei kannata, samuti peaks kapi põhja kaugele ära peitma leopardi- ja ussiprindid. Ei kaslaste ega madudega ei ole hobused iial hästi läbi saanud! Kuna järgmise aasta teiseks sümboliks on puit, siis vali see ka oma aksessuaaride materjaliks.

Rääkides muust ilust, siis küüned peaksid sa jätma neutraalset värvi, ilma igasuguste maalinguteta. Ka soeng võiks olla lihtne: lahtised, küljele kammitud ja kergelt lainelised juuksed (nagu hobuselakk) või sirge, kuklal seotud saba (justkui hobusel) on parimad valikud nii aastavahetuse pidamiseks kui muudeks tähtsateks üritusteks, mis järgneva aasta jooksul ette võiksid tulla. Seega järeldus on lihtne – jäta oma juuksur selleks ajaks tööta ja näita oma sõpradele, lähedastele ja armastatule oma loomulikult ilusaid kiharaid!

Vaata galeriist ka 6 inspireerivat riidekomplekti, millega uut aastat vastu võtta sobiks. Kas sinul on juba pidulik outfit valitud?

Kristiina Virt