Kuidas külmataadile stiilselt vastu panna? VAATA GALERIID!

Kuidas külmataadile stiilselt vastu panna? VAATA GALERIID!

Paratamatult mõjutavad külmad ilmad ja jäine tuul meie riietumiseelistusi, kuid stiilne look ei ole see, mida külmataadile ohverdada! Vaata galeriid ning ammuta inspiratsiooni just sinule sobiva mütsi, salli või mantli hankimiseks!

Kui sina oled see, kellele “ükski müts pähe ei sobi” ning kalendrist vastu vaatav detsembrikuu algus rõõmu ei valmista, siis vajad ühte korralikku šopingutuuri, sest hästi istuvad riided ning hoolikalt valitud aksessuaarid on need, mis hallidesse päevadesse pisut valgust ja rõõmu toovad!

Mütsi kandmine ei ole ainuüksi trendikas, vaid ka tervislik harjumus, mille eest tänavad sind hiljem ka juuksed (mis kardavad nii miinuskraade kui ka niiskust). Nii paljud meist lähtuvad peakatte valimisel vaid ühest faktorist, nimelt oma näokujust ja sellest kui hästi teatud kujuga müts näojoontega paremini harmoneerub. Tegelikkuses ei ole selline lähenemine totaalselt vale, eriti juhul kui oskad arvestada, et lisaks mütsile kannad paralleelselt ka mantlit ja saapaid ning oluline on ka see, et kõik need elemendid omavahel ühtse terviku moodustaks ja teineteist täiendaksid.

Kui kurb see ka poleks, ei sobi teatud mantlilõikega kokku nii mõnedki mütsid ja vastupidi, seega mantli valimisel küsi endalt kohe: “Millega ma seda edaspidi kandma hakkan?” Kui vastus ei ole kerge tulema, siis oled ilmselt ohus, et uue mantli ostuga pead soetama ka uued jalanõud ja peakatte. Tegelikult teevadki kõige kavalamad naised just nii ja tulemusena säravad iga päev kauni outfit´iga

Niisiis, kui oled juba pikalt kaalunud uue mütsi ostmist, siis siin on mõned soovitused. Esiteks, unusta ära kolme-värvi poliitika, komplektis võib edukalt omavahel ühendada ka tunduvalt rohkem värvitoone! Eilne või isegi üleeilne päev on ka see, et kott ja jalanõud või müts peavad olema samas toonis – tänapäeva stiilireeglid ütlevad, et see on pigem OUT kui IN! Oluline on jälgida, et keeruka konstruktsiooniga mantli kõrvale sobib lihtne ja tagasihoidlik müts ja vastupidi. Lähestikku asuvad värvid ja tekstuurid ei pea omavahel kokku sulama, pigem on nende eesmärk täiendada, rõhutada ja tuua esile detaile!

Vaata allpool olevad galeriid ning vali oma lemmik! Millist mantlit ja mütsi kannad sina selle aasta sügis-talve hooajal?

Kristiina Virt

 

Sarnased artiklid