Mida teha, et ükski ostetud ese riidekappi igavlema ei jääks?

Mida peaks tegema selleks, et šopingusaak alati viljakas oleks ning mingil põhjusel vaid riidepuu kaunistuseks ei jääks?

Tund nr 1 - valge särk ja must seelik on iga naise jaoks must-have garderoobi elemendid!

Sa oled see, mida sa kannad, kuid miskipärast kipuvad ühed ja samad riided eri inimeste seljas totaalselt erinevad olema. 

Enamik meist on olnud olukorras, kui kapp on ülekurnatud kõikvõimalikest särkidest, kleitidest, pükstest ja seelikutest, mis on küll kaunid, kuid millegipärast üksteise seltsi ei sobi ning tulemusena oled tähtsama ürituse eel sunnitud ikka ja jälle poerallile siirduma.

Mida peaks ikkagi tegema selleks, et šopingusaak alati viljakas oleks ning mingil põhjusel vaid riidepuu kaunistuseks ei jääks? Selleks tuleb sul endale tasapisi muretseda kõik need hädavajalikud baasgarderoobi elemendid, mis esmapilgul võivad isegi igavatena tunduda ning millest iga nädala alguses luban ka mõned näited tuua. 

Tund nr 1valge T-särk (või särk) ja must seelik (mõlemad peavad olema võimalikult lihtsate siluettidega ja ilma kõikvõimalike täiendavate detailideta, seega lipsud, värvilised nööbid, silmatorkavad lukud jne tuleb seekord mängust välja jätta!)

Need on kaks kohustuslikku elementi, mis (nagu ka ülejäänud baasgarderoobi komponendidki) sobivad nii koos kui ka eraldi kandmiseks. Samuti harmoneeruvad selliste asjadega nii lihtsama kui ka keerukama ehitusega ülerõivad, jakid, jalatsid ning aksessuaarid. Viimased ongi need, mis lihtsale baasile elu ja iseloomu sisse puhuvad.

VAATA GALERIID ning ütle, milline on sinu lemmikkomplekt?

(Iga komplekti koostamisel kasutasin ühtesid ja samu valget T-särki ja musta seelikut)

– – –

PS! B-Turul ringi surfates leidsin põnevaid kohti, kust saab ülisoodsa hinnaga soetada mõnusaid JALANÕUSID ja KOTTE, mis aitavad sind outfit’i huvitavamaks muutmisel.

Kvaliteetseid baasgarderoobi rõivaid osta aga rahakotisõbraliku hinnaga SIIT

 

Kristiina Virt