Sain kingituseks kauni näonaha

Sain kingituseks kauni näonaha

Talveaeg on suur kingituste andmise ja saamise aeg. Minu kingikotti potsatas sel aastal eestlaste kõrvadele veel uudse brändi – Missha näohooldustooteid, mis panid naha särama. Mida said kingituseks sina?

Kingitusi on erinevaid, ühed on kauaoodatud ja võib olla isegi lähedastelt etteteadlikult palutud, teised aga saabuvad täiesti ootamatult ning on seetõttu põnevad ja elevust tekitavad. Õnneks on käesoleva talve jooksul minu kodust läbi käinud nii üht kui teist tüüpi päkapikkusid ning tänu nende heatahtlikkusele astusin uude aastasse kauni ja jumeka nahaga. Kuna kingituse sisu oli äärmiselt tõhus ja nauditav, siis otsustasin neid väikesi ilusoovitusi, mis sinna kaasa kuulusid, ka Buduaari lugejatega jagada.

Mis on need imetooted, mis panid halli sügisega kahvatuks ja tuhmiks läinud naha uuesti särama? Nendeks on Eesti turul uhiuue, kuid Koreas ja mujal maailmas üsnagi tuntud brändi Missha Super Aqua sarjast pärinevad toonik ja kreem ning näopuhastuskäsn, mis pööras minu senised näopuhastamiskombed peapeale.

Enne, kui tooteid lähemalt kirjeldan, pean tõdema, et minu nahk on üsnagi problemaatiline ja rasvane ning iga teine toode sellele ei sobi. Kuna nägu lööb päeva jooksul kergesti läikima ning poorid kipuvad endasse puudrijääke ja õhus leiduvaid heitegaase ning muud mustust koguma, siis näo puhastamine on minu jaoks kohustuslik igaõhtune ilurituaal, mida iial vahele ei jäta. Seega bambusesüsi sisaldav käsn osutus täpselt selleks, mida hooldustoodete ja -tarvikute arsenalist alati otsinud olin! Käsnaga näo pesemine on täpselt sama lihtne tegevus kui dušigeeliga keha pesemine – kannad natuke harjumuspärast näopesuvahendit (näiteks mina kasutan Madara Purifying vahtu) käsnale ning hõõrud kergete ringikujuliste liigutustega näonahka.

Järgmise etapina võtsin ette Missha Super Aqua Marine Stem Cell aktiivse näotooniku, mis on minule täiesti ebaharjumuspärase geelja tekstuuriga. Alguses proovisin seda näole kanda vatipadja abil, kuid mõne kasutamiskorra tagant avastasin, et seda on tunduvalt mugavam nahale kanda lihtsalt käte abil, just nii nagu tavalist kreemi. Arvan, et kauni jume saavutamisel mängiski olulist rolli just see toonik, millel oli lisaks heale toimele ka vapustav lõhn.

Näohoolduse lõpetasin samast kingikotist pärineva Missha Super Aqua Marine Stem Cell kaitsva ja niisutava näokreemiga, millel on kerge tekstuur ja meelierutav lõhn. Kindlasti ei tohi tähelepanuta jätta ka silmaümbruspiirkonda, mille hooldamiseks avastasin Guerlaini niisutava toimega kreemi.

Uudse näohooldussarja tulemusi oli näha juba pärast esimest kasutuskorda, kuid pärast kahenädalast kuuri hakkas näonahk peaaegu, et särama ja tuhmist jumest ei olnud jälgegi alles. Seega soovitan julgelt Missha tooteid ka probleemse naha omanikele ning nendele, kes kauni jume saavutamiseks ei soovi iga kord solaariumisse minna.

Millised kingitused potsatasid sinu kingikotti?

 

Kristiina Virt