Värviliste kummikutega halli ilma vastu

7 kommentaari
Värviliste kummikutega halli ilma vastu

Kas oled tuttav ütlusega, et koledat ilma pole olemas, probleem on vaid ebasobilikus riietuses? Palun, siin on sulle mõned näited kuidas värvilise kummikuga hall ilm ja sellega kaasnev kurb tuju minema kihutada!

Isegi nüüd kui hallid sügisilmad ja vihmarohked päevad ei jäta meile muud valikut, kui võtta kätte vihmavari ning panna kaela suur ja soe sall, ei ole masendumiseks endiselt ühtegi põhjust. Positiivse ja tujutõstva energiapommina mõjuvad imehästi ka värvid, mida oma seljas kannad. Kui aga valida on praktilisuse ja ilu vahel, kas oleksid valmis vett läbilaskva kinga nimel oma tervist ohverdama?

See, et ilu ohvreid nõuab on juba ammu teada tõde, kulmude kitkumine, suured füüsilised pingutused trennis ja valus depilatsioon – need on asjad, mida ka kõige õrnem neiu ära kannatab, tervis on aga see, mis iial kannatada ei tohiks! Paljud minu tuttavad kritiseerivad kummikuid ning ei tunnista nende vajalikkust tänaseni, mina aga leian, et ilma nende toredate jalavarjudeta oleks Eesti sügis topelthall ja kole (mis pole ju üldse nii!).

Lisaks kuivadele jalgadele ja soojale olekule saavad suurepäraselt tuju tõstmisega hakkama ka värvid, mida oma riietuses kasutad – mida rohkem värve ja mustreid oskad omavahel maitsekalt kombineerida, seda rohkem silmailu pakud nii möödakõndijale kui ka endale! Näiteks apelsinikarva oranž on värv, millele omastatakse isegi ravivat toimet, erkroheline ja kollane on aga toonid, mis aitavad suurepäraselt depressioonist välja tulla.

Vaata allpool olevat galeriid, kust leiad soovitusi prakrilise kummiku väljakandmiseks ning loodetavasti ka inspiratsiooni ja julgustust astuda nendega enesekindlal sammul (kasvõi üle porilompide) tööle, jalutuskäigule parki või isegi pidulikule moesündmusele! Ära unusta kommentaaridesse lisamast ka oma lemmikkomplekti numbrit!

Soovin kõigile kaunist sügist ja rõõmsaid värve!

Kristiina Virt

Sarnased artiklid