Värviteraapia igaks nädalapäevaks!

Värviteraapia igaks nädalapäevaks!

Külmad ja värvivaesed ilmad teevad tuju nukraks? Suured ja vormitud kampsunid tunduvad olevat igavad ja magedad? Kui vajad värviteraapiat terveks nädalaks, siis siin on inspiratsiooni esmaspäevast pühapäevani!

Mõni päev tagasi istusin ühe kauni sõbrannaga kohvikus ning muuseas vaatasin ka ringi, uurisin interjööri ning seda, mida teised inimesed meie ümber kannavad. Kuna mind ennast on viimasel ajal tabanud suur värvihullus, siis otsisin põnevaid ja värskeid värvielamusi ka enda ümber. Kahjuks oli aga vaatepilt üsnagi musta-halli kirju, mis pole üldsegi üllatus, sest just need toonid on Eesti talve suurimad sümbolid.

Juhul kui tunned, et värvikriis on sinulegi ligi hiilinud, ammuta inspiratsiooni 7st allpool välja toodud riidekomplektist, mis on ühtlasi soojad, praktilised ja lõbusad. Tean omast kogemusestki, et optimistlikult värvikaid riideid on Eesti kaubandusest raske leida, kuid suur vaev ja otsimine tasuvad ennast ära. Äärmisel juhul võib ju laheda prindiga kampsuni ka välismaalt koju tellida, seda enam, et hetkel on suurem osa talvekaubast allahindluses ning saadaval vägagi sõbralike hindadega! Igal juhul soovitan siiralt selle investeeringu lähiajal siiski ära teha ning nautida veel kevade esimesel poolel saavutatud värvirikkust ning sellega kaasnevat tähelepanu ja suurepärast tuju!

Head šopinguretke soovides,

Kristiina Virt