CLARINS BODY LIFT CELLULITE CONTROL – abiks tselluliidi vastu

CLARINS BODY LIFT CELLULITE CONTROL – abiks tselluliidi vastu

Miks on isegi trenni tehes ja dieeti pidades raske saada lahti puusadele ja reitele kogunenud tselluliidist? Body Lift Cellulite Control vähendab silmnähtavalt tselluliiti ning aktiivsed koostisosad muudavad naha pringiks, parandavad mikrovereringet ja niisutavad tõhusalt nahka. Kreem-geel aitab aeglustada rasvarakkude paljunemist ning ennetab nende suurenemist. Tegemist on värskendava ja koheselt imenduva kreem-geeliga, mis parandab naha tekstuuri ja vormib kehakontuure.

Miks on isegi trenni tehes ja dieeti pidades raske saada lahti puusadele ja reitele kogunenud tselluliidist?

50aastase kogemusega Clarins on teinud tselluliidi olemuse mõistmiseks mitmeid avastusi. 

Nimelt kui rakk hakkab rasva talletama, siis võib ta paisuda oma esialgsest suurusest kuni 100 korda suuremaks (liigsuurdumus). Rasvarakud ei ole võimelised paljunema, vaid talletavad rohkem rasva, kui vabastavad. Suurenenud rasvarakkude arv vähendab hapniku levimist rasvkoesse, soodustades uute rakkude kiiret paljunemist. Tegemist on lõputu ringiga ning seepärast ongi raske tselluliiti lõhustada. 

Body Lift Cellulite Control vähendab silmnähtavalt tselluliiti ning aktiivsed koostisosad muudavad naha pringiks, parandavad mikrovereringet ja niisutavad tõhusalt nahka. Kreem-geel aitab aeglustada rasvarakkude paljunemist ning ennetab nende suurenemist. Tegemist on värskendava ja koheselt imenduva kreem-geeliga, mis parandab naha tekstuuri ja vormib kehakontuure.

 

Body Lift Cellulite Control‘i toimeained:

Metsiku piparmündi õli jahutab nahka ja annab värske tunde.

Celosia ekstrakt kontrollib lipiidide ladestumist.

Kohveiin ja cangzhu stimuleerivad ensüümide tootmist, mis aktiveerivad raskoe lõhustumist. 

Päevalille fosfoorlipiidid ja pähkliõli niisutavad ja toidavad nahka.

 

Hind 50,40 eurot