ESMAABI KUIVADELE JA RIKUTUD JUUSTELE Märtsis valik Goldwell Kerasilk tooteid I.L.U. kauplustes -25%

ESMAABI KUIVADELE JA RIKUTUD JUUSTELE Märtsis valik Goldwell Kerasilk tooteid I.L.U. kauplustes  -25%

Talvine ilm muudab juuksed karedaks ja hapraks. Seetõttu vajavad nad ekstra niisutust.  Goldwell Kerasilk tooted on “kiirabiks” kuivadele ja rikutud juustele. Toodete koostises on tõhusad lipiidid ja siidiproteiinid, mis annavad juustele  elastsust ja siidjat läiget.

Talvine ilm muudab juuksed karedaks ja hapraks. Seetõttu vajavad nad ekstra niisutust. Goldwell Kerasilk tooted on “kiirabiks” kuivadele ja rikutud juustele. Toodete koostises on tõhusad lipiidid ja siidiproteiinid, mis annavad juustele elastsust ja siidjat läiget.

Kerasilk Rich Care niisutav šampoon (250 ml) kuivadele, rikutud ja raskelt käsitletavatele juustele. Sisaldab hooldavaid lipiide, looduslikku siidiproteiini ja jojobaõli. Tänu niiskust siduvale ühendile muutuvad juuksed koheselt elastseks, siidiselt pehmeks ja kergesti kammitavaks.

Hind märtsis I.L.U. kauplustes: 7,00 eurot

 

 

 

 

 

Kerasilk Rich Care niisutav intensiivpalsam (150 ml) kuivadele, rikutud ja raskelt käsitletavatele juustele. Sisaldab hooldavaid lipiide ja looduslikku siidiproteiini. Muudab juuksed hästi kammitavaks, läikivaks ja siidpehmeks.

Hind märtsis I.L.U. kauplustes: 7,70 eurot

Loe lähemalt Kerasilk toodete kohta meie kodulehelt www.goldwell.ee