Nüüd niisutav kollageeni- ja elastiiniga kehakreem -10%

Pakkumine kehtib vaid ajavahemikul 18.02.-24.02.2008 sooritatud tellimustele!

Vaata lisaks
www.aloe24shop.com

Aloe Moisturizing Lotion – see on katkematult niisutav kreem, mida võib kasutada näonaha-, käte- aga ka kehakreemina.
See on teie naha suurepärane ?janukustutaja?. Peale kreemi meeldiva lõhna ja saadud positiivse kogemuse, saab teie nahk ka kõik vajalikud toiteelemendid.

Peamiseks komponendiks Aloe Moisturizing Lotionis on stabiliseeritud Aloe Vera geel. Kreemile on lisatud kollageeni ja elastiini, hindamatuid koostisaineid, mis pidurdavad naha vananemisprotsessi.
Aloe geel, mis on kreemi koostises, tungib sügavale nahakihtidesse ja kiirendab uute naharakkude moodustumise protsessi.
Peale selle, sisaldab kreem veel Methyl Gluceth-20 ja Sorbitoli ? kahte elementi, mis juhivad niiskust ja säilitavad selle just nendes naha kihtides, kus see on vajalik. Need koostisained on võimelised imama niiskust õhust ja andma seda meie nahale.

Teiseks kreemi põhikoostiselemendiks on Jojoba ? legendaarne aine, mis ?teenib? meie nahka. Paljud inimesed kinnitavad, et see õli on suurepärane vahend võitlemaks kortsukeste, ?kurekinnaste?, sügavate kurdude vastu; peale selle kindlustab ta teie naha tervema välimuse.

Aloe Moisturizing Lotion sisaldab ka aprikoosiõli, asendamatut nahka niisutavat ainet, lisaks kollageeni ja elastiini kortsude taandamiseks ning kindlustamaks naha pindmised kihid niiskusega.
Seda kreemi on soovitav kasutada niisutava päevakreemina eriti nendel, kes ei armasta rasvaseid kreeme. Peale selle võib teda kasutada meigialuskreemina. Niisutades ja toites sügavuti nahka, kaitseb kreem ka kahjulike väliskeskkonna faktorite eest. Kreemi võib kasutada ka väikeste haavade raviks nahal või nahapinna all, kiirendab väikeste põletushaavade (ka päikesepõletused) paranemist, leevendab putukahammustusi, väikesi sisselõikeid, marrastusi jne.
Kreem pakendatakse mugavasse tuubi, mis võimaldab ökonoomselt teda jaotada ja kaitseb teda riknemise ning bakterite eest.

Kasutamine: kreem kogu kehale. Kandke nahale ja masseerige kergete ringjate liigutustega kuni täieliku imendumiseni. Kui kreemi kasutatakse meigialuskreemina, on soovitav jätta nahale õhuke kiht kreemi.

www.aloe24shop.com