Naturaalsed Õlid

Naturaalsed Õlid

Naturaalsed õlid mis kosutavad Sinu hinge!

Auroshikha pakub sajandite vanust traditsiooni kasutamaks ravimtaimede aromaatilisi omadusi lõdvestumiseks ja hea enesetunde loomiseks. Need Puhtad Naturaalsed Õlid on ekstraheeritud õielehtedest, seemnetest, viljadest, juurtest ja koorest.

 

Need õlid muudavad iseloomulike teraapiliste omadustega inimese eluenergiat ja aitavad taastada keha, meele ja hinge tasakaalu. Need stimuleerivad sinu loomulikku kaitsemehhanismi ja aitavad kaasa nii füüsilisele kui vaimsele paranemisele.

 

Neil õlidel on palju kasutusalasi. Nad võivad parandada tuju või neid kasutatakse valude hajutamisel. Nad võivad lõdvestada pingeid.

 

Kogemaks lõdvestavat ja energiat taastavat toimet kasuta ühte Puhast Naturaalset Õli vannis: keha absorbeerib õlid naha kaudu. Sissehingamist soodustab kuum vesi, mis intensiivistab õli auramist.

 

Paar tilka võib lisada baasõlisse saades massaži ja kehaõli, mis toniseerib ja pehmendab nahka. See rahustab ka närve stimuleerides energia voolamist ja seeläbi vabastades pingetest ja stressist..

Igaüks neist õlidest on hoolikalt valitud ja igaühel on oma kindel kasutusala aga kõik pakuvad sedasama, meeldivat kogemust.

 

Kasuta neid hea tuju loomiseks, pingete ja väsimuse vähendamiseks, valude hajutamiseks ja üldise heaolutunde loomiseks.

 

Sa avastad, et naturaalsed õlid on asendamatu ja nauditav osa elust.

 

Lisa informatsioon:

Nature Mobilis OÜ

www.loodusepood.ee

+372 6888338