SEE POLE RIPSMETUŚŚ, VAID GLAMUURSED KUNSTRIPSMED OTSE TUUBIST !

SEE POLE RIPSMETUŚŚ, VAID GLAMUURSED KUNSTRIPSMED OTSE TUUBIST !

SEE POLE RIPSMETUŚŚ, VAID GLAMUURSED KUNSTRIPSMED OTSE TUUBIST! 

Kunstripsmed pole enam midagi uut, kuid nende paigaldamine on tihti liiga aeganõudev protsess ja eemaldamine keeruline. Kuidas aga saavutada glamuursete kunstripsmete efekti hetkega?

Täiuslikult tihedad, rõhutatud ja kaunilt lehvikuks kaarduvad ripsmed ei pea olema vaid unistus. 

Maybelline New York toob müügile võrratu ripsmetuśśi the Falsies. Küsite, mille poolest on uus the Falsies ripsmetušš eriline? Vaadates kõigepealt selle tuubi värvi, mis on nii trendikas, et sobiks otse moelavale. Maybelline on jälle suutnud lihtsaks teha ripsmetuši leidmise suurest pimedast käekotist või meigikohvrist. Kuid esmajoones annab the Falsies midagi, mida ükski teine ripsmetušš ei võimalda. Midagi nii lihtsat ja siiski nii uskumatut: ta loob mulje tihedatest ripsmetest, andes ainsa hetkega kunstripsmete efekti!

Üheainsa lihtsa liigutusega katab unikaalne Pro-keratiiniga koostis iga ripsmevahe ning ripsmed muutuvad silmapilguga 3x väljendusrikkamaks! Meie saladus peitub kumeras lusikakujulises megaharjakeses, mis katab ripsmed tihedalt tuśśiga silmanurgast nurgani. Pro-keratiiniga rikastatud koostis ja megaharjake töötavad kui võluväel ja lisavad ripsmetele volüümi, muutes need hetkega väljendusrikkamaks.

Oluline on kanda tuśśi ripsmetele kumera megaharjakese nõgusa küljega. Tiheduse lisamiseks võib pöörata harja teise külje ning eriti tihedate ripsmete saavutamiseks tuleks harjata ripsmeid veel paar korda. Harja vars on väga painduv ning see aitab tihedust suurendada, ilma et ripsmed kokku kleepuksid.

 Tulemuseks on lopsakad ja tihedad ripsmed, millel volüümi on rohkem kui küllalt.

Müügil alates märts 2010

Soovituslik jaehind 145 kr