Uued tootesarjad! Coverderm Vanish ja Coverderm Luminous

Uued tootesarjad! Coverderm Vanish ja Coverderm Luminous

Kas pigmendilaigud teevad muret? Siis vali Coverderm Luminous.

Kas Su nahk punetab, on kuperroosne või on jalgadel kapillaarid ja veenilaiendid? Siis vali Coverderm Vanish

COVERDERM LUMINOUS valgendav tootesari

COVERDERM VANISH tootesari punetavale ja kuperroossele nahale

Vanus & Päike: naha värvimuutuste peamised põhjustajad!
Pikaajaline päikese käes viibimine põhjustab melaniini suurendatud tootmise ja pidevalt uute kõrge pigmendisisaldusega täppide tekkimist nahale, samuti olemasolevate tähnide ja laikude suurenemist ja laienemist. Aja jooksul naha vananedes melaniin küll eraldub, kuid palju aeglasemas tempos, põhjustades tuhmunud ja ebaühtlast jumet.

 Coverderm Luminous tooted – kõrgtehnoloogilised, multifunktsionaalsed koostised, mis põhinevad teaduse viimastel läbimurretel, pakuvad tõeliselt uskumatult valgendavaid tulemusi.

 100% vabatahtlikest saavutasid kuni 93% pigemetatsiooni vähenemise 8 nädala pärast*
 * kliiniline test kasutades hommikuti Luminous’i ning Luminous Tri-Actif’i õhtuti koos Luminous Serum’iga

 Igapäevane hooldus ja make-up. Tutvu tootesarjaga meie kodulehel www.glenberg.ee

 

COVERDERM VANISH tootesari punetavale ja kuperroossele nahale

Kolm erinevat nahatüüpi üks tavaline põhjus: mikrovereringluse häired!

Coverderm® on ainulaadsetel biotehnoloogilistel teadmistel põhinedes loonud viis kõige täiuslikumat kosmeetikatoodet, mis on mõeldud nahale ebaesteetilise välimuse andvate veenilaiendite, kuperroosse naha ja tumedate silmaümbruste täiuslikuks parandamiseks ja katmiseks.

Tumedad silmaümbrused
Kui silmaümbruste tundlik nahk muutub aja jooksul õhemaks ning muutub gravitatsiooni mõjul lotendavaks, muutuvad enam nähtavaks ka kõige väiksemad mikrovereringluse häired. Seega tumedad silmaümbrused muutuavd intensiivsemaks, kui kapillaarid laienevad, või muutuvad nõrgemaks ning päikese või geneetiliste mõjutuste tulemusel tõuseb naha melaniinisisaldus.

Kuperroosne ja punetav nahk
Näonaha punetus ja kuperroos saab alguse liiga kergest punastamisest, progresseerudes püsivaks punetuseks näo keskel (põsed, nina, otsaesine) ning areneb edasi naha pindmiste nähtavate veresoonte, akne-sarnaste punnide ja mügarikeni.

Jalgade varikoos ehk veenilaiendid
Nahapinna lähedal asetsevad punast või sinakat värvi omavad laienenud ja nõrgenenud veresooned toovad jalgadel ebaesteetiliselt esile nähtavad veenid, katkenud kapillaarid ja punetuse, põhjustades jalgade tursumist ja ebamugavustunnet.

Vaata lisainfot: www.glenberg.ee või otsi meid üles Facebookist www.facebook.com/Coverderm