Van Cleef & Arpelsi parfüüm Aqua Oriens

Van Cleef & Arpelsi parfüüm Aqua Oriens

Van Cleef & Arpelsi moemaja on loonud limiteeritud lõhna Aqua Oriens. See on inspireeritud lummavast safiirist, peenest topaasist ja sädelevast akvamariinist. Tegemist on väga rõõmsameelse, värvilise ja helendava versiooniga Oriensist, kus värskus ja sära asendavad ülekülluse ja meelelisuse, kuid säilib rafineeritus ja Van Cleef & Arpelsi vaimsus. Aqua Oriensi laguunsinine pudel on inspireeritud sõrmusekollektsioonist ning on väga pilkupüüdev. Lõhna tipunoodid on puuviljased. Neis avaneb mahlase pirni värskus magusa Tahiti laimiga. Südamenoodid on aga lillelised – õrn kuslapuunektar seguneb apelsiniõitega. Puidustes põhjanootides on tunda meelelise muskuse ja merevaigu essentsi. 50 ml 59 €

Van Cleef & Arpelsi moemaja on loonud limiteeritud lõhna Aqua Oriens.

See on inspireeritud lummavast safiirist, peenest topaasist ja sädelevast akvamariinist. Tegemist on väga rõõmsameelse, värvilise ja helendava versiooniga Oriensist, kus värskus ja sära asendavad ülekülluse ja meelelisuse, kuid säilib rafineeritus ja Van Cleef & Arpelsi vaimsus. Aqua Oriensi laguunsinine pudel on inspireeritud sõrmusekollektsioonist ning on väga pilkupüüdev.

Lõhna tipunoodid on puuviljased. Neis avaneb mahlase pirni värskus magusa Tahiti laimiga. Südamenoodid on aga lillelised – õrn kuslapuunektar seguneb apelsiniõitega. Puidustes põhjanootides on tunda meelelise muskuse ja merevaigu essentsi.

50 ml 59 €