Inna: Rahulik nädal

Inna: Rahulik nädal

Möödunud nädal ei möödunud kahjuks nii hästi kui soovisin. Arcticusse jõudsin kõigest kaks korda. Hetkel on tunne, et ei jõuagi trenni niipea. Nimelt minu parempoolne tarkusehammas, mis on nii „tarkust“ täis, on mind oma meeletu valuga ja lõuapaistetusega jalust niitnud.

Möödunud nädal ei möödunud kahjuks nii hästi kui soovisin. Arcticusse jõudsin kõigest kaks korda. Hetkel on tunne, et ei jõuagi trenni niipea. Nimelt minu parempoolne tarkusehammas, mis on nii „tarkust“ täis, on mind oma meeletu valuga ja lõuapaistetusega jalust niitnud. Hetkel pole treenimine lubatud ja istun kodus ning mõtlen, kas alustada antibiootikumikuuriga või ei. Igatahes valu on kohati ikka väga ebameeldiv. Nädala algus möödus sellegipoolest hästi. Sooviksin tänada Lennet toreda aeroobikatrenni eest. Seekord ma isegi arvan, et sain natukene juba asjale pihta. Muide, tartlased, kui te pole Lenne trennidesse sattunud, siis soovitan soojalt. See naine on omamoodi „hulluke“, seda kõige paremas mõttes. Meeletut energiat ja powerit täis naisterahvas. Mulle meeldib! Selgitab ja põhjendab kõik harjutused ära, milleks miski vajalik on. Väga põhjalik!

Toitumine on sel nädalal olnud mul ikka nii nagu tavaliselt. Olgugi, et mitu päeva pole saanud midagi tahket süüa, lahti lõigatud igemega on see suhteliselt võimatu. Tundub, et üle pika aja saan ma olla „laisk“ ja puhata end välja, tundmata süümepiinu, et trenni jäi minemata. Loodan, et vähemalt uue nädala teises pooles saan uuesti treeningutega alustada. Tunnen sellest juba puudust, samas naudin iga hetke, mis on n.ö. “kohustustevaba“. Mul oli plaanis uuest nädalast alustada ka transionkuuriga (figuuri korrigeerimine,stimuleerib ainevahetust, vähendab nahaalust rasvkude, korrigeerib keha) Merlini ilusalongis, aga kardan, et pean ka selle praegu edasi lükkama.

Transioni hooldusesse soovin ma minna eelkõige sellepärast, et trimmida lõtvunud nahka. Eelmise nädala loo üks kommentaator küsis, et miks mul käsivars selline on. Tuletan meelde, et minu “tippkaal” oli just puberteedieas, kus organism ning keha olid kiireimas arengufaasis, ja seetõttu olen praegu jõudnud selleni, et minu „kostüüm“ hakkab mulle suureks jääma. Oluline on, et kaalulangetamine toimuks tasa ja targu, et nahk jõuaks samamoodi järgi. Aga noh, ega ma ju ei tea. Võib-olla ei tõmbugi nahk nii palju tagasi kui ma sooviksin. Seda näitab nüüd juba tulevik. Samas olen täheldanud, et niipea kui trennidega lõdvemaks lasen, sel nädalal siis haiguse tõttu, hakkab kaal väga kiiresti langema, sest ma ei treeni lihast asemele. Võib-olla, kui ma oleksin oma kaalulangetamist ainult Role programmiga teinud, trenne juurde võtmata, siis minu ideaalkaal 60 kg oleks juba praegusel hetkel käega palju enam katsutavam. Aga jah, ega pärast see lõtvunud ja trimmimata keha ka ilus vaade pole. Mõõdukus ikkagi kõiges. Mul on heameel, et sellel nädalal tõestasin endale seda, et minu kaal ei lange justnimelt trennide pärast nii jõudsasti nagu ma sooviksin. Nii et ma ikka teen siis õiget asja ja kõik on kontrolli all, tegelikult kaal ei seisa, vaid lihas tuleb rasva asemele ja lihas on ju RASKEM kui rasv. Ma pean endale seda ikka aeg-ajalt meelde tuletama….

 

Minu kaal tänase seisuga 75 kg.  15 “toredat“ kilo on veel jäänud.

Olge siis ikka tublid ja päikest teile südamesse,

 

Inna