ALAN WALKER AVALDAS UUE SINGLI “Sing Me To Sleep”

”Mul on hea meel lõpuks ”Sing Me To Sleep” lugu avaldada. Meloodia on mulle produtsendina põhimõtteliselt kõige olulisem ja ma olen väga uhke selle üle, mida mina ja mu meeskond stuudios saavutasime. Me oleme selle loo kallal juba mõnda aega vaeva näinud ja ma olen lõpptulemusega meeletult rahul. Ma väga loodan, et minu fännidele meeldib see lugu sama palju kui mulle!” kommenteeris uue laulu ilmumist Alan Walker.

Alan Walker saavutas singliga “Faded” tormilise ülemaailmse edu. Täpselt kuus kuud hiljem on ta tagasi uue tantsumuusika popplooga “Sing Me To Sleep”. Kuigi nimi kõlab armsalt, pole teemaks kindlasti hällilaul. Vokalist Iselin Solheim edastab dramaatilise sõnumiga loo, milles igatseb turvalist keskkonda pidevalt muutuvas maailmas.

18aastane Norra produtsent Alan Walker ilmus globaalsele muusikaturule kui 2016. aasta kõige edukam artist. Tema rekordeid purustanud singel ”Faded” avaldati 4. detsembril 2015 ja on tänaseks müünud 3,8 miljonit koopiat üle maailma. Loo muusikavideo on YouTube’is kogunud üle 320 miljoni vaatamise. ”Faded” jõudis Euroopa singliedetabeli tippu lausa 10 riigis ja on TOP10 lugu UK-s ning #2 lugu Austraalias. Hittsingel sisenes hiljuti ka Billboard Hot 100 edetabelisse USAs.

Global Shazam edetabelis oli lugu esikohal seitse nädalat järjest ja Euroopa raadioedetabelite esikohal kuus järjestikust nädalat.

Kasvades digitaalajastul, tõmbas Alanit juba varakult arvutite poole, millest hiljem arenes juba huvi programmeerimise ja graafilise disaini vastu. Aastal 2012 hakkas Alan aga muusikat looma, saades abi ja tuge oma online-sõpradelt. Tema muusika saavutas tohutu populaarsuse esmalt mängurite maailmas, kes hakkasid tema loomingut oma järgijatega jagama. Nii levis Alan Walkeri muusika üle kogu maailma ja pälvis ka plaadifirmade tähelepanu.