JÕULUKALENDRI LOOS: 18 päeva jõuludeni

Buduaar

Buduaari jõulukalender teeb iga päev 1.-24. detsembril ühele Buduaari armsale lugejale kingituse.

Mis on meie kuues kingitus?

Selleks on Col Du Marine merekollageeni peptiidide pulber. Miks üks merekollageeni pulber võiks kingikotis olla?

  • Suunab merekollageeni jõu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse– nahal, juustel, küüntel ja kõhredel keha enda kollageeni tootmise taastamiseks.
  • Päevane annus 5000-10 000 mg  puhtakujulisi merekollageenipeptiide aitab stimuleerida nahas kollageeni tootmist, tagab nahale sileduse ja prinkuse ning taastab organismi uuenemisprotsessid.
  • Sporti tehes kiireneb lihaste uuenemise protsess, läheb tarvis kuni kaks korda suuremas koguses aminohappeid lihaskudede üles ehitamiseks.
  • Tegemist on asendamatute aminohapetega isoleutsiin, leutsiin ja valiin. Need on lihaste põhiliseks koostisaineks ja nende abil suureneb intensiivse treeningu tulemusel lihase töövõime. Aminohapete ühiseks omaduseks on immuunkaitse tugevdamine ja haavade parandamist soodustav toime. Samuti on neil insuliini eritav toime parandades lihaste verevarustust.
  • Col Du Marine merekollageen sisaldab 19 erinevat aminohapet!

 

Col Du Marine merekollageen on kõrgelt hinnatud ilu-ja tervisetoode, mille kvaliteedis ja tulemustes võite kindlad olla!

100% puhas looduslik mereline kollageen, ilma lisaaineteta, maitsestamata.

Vaata infot toodete kohta lähemalt: Coldumarine kodulehelt, Facebookist: Col Du Marine Estonia ja Instagram: col_du_marine_ee

 

Buduaari jõulukalender Col Du Marine Estonia

 

Mida jõulukingituse saamiseks tegema peab?

Mine 6.12 Buduaari Facebooki kontole ja osale loosimängus! Loosiaken avaneb juba südaööl, head loosiõnne!

Võitja loositakse 7.12. kell 12.00