Lihtsa meigi abil ilmekad ja suured silmad.

1) Alustuseks katke silmaümbrus kreemja peitepulgaga , mis on teie nahatoonist natuke heledam. Hajutage see sõrmede abil.
2) Nüüd tupsutage heledat lauvärvi pintsliga tervele laule.
3) Kulmude alla hajutage veidi tumedamat lauvärvi.

kadri@buduaar.ee1) Alustuseks katke silmaümbrus kreemja peitepulgaga , mis on teie nahatoonist natuke heledam. Hajutage see sõrmede abil.


2) Nüüd tupsutage heledat lauvärvi pintsliga tervele laule.


3) Kulmude alla hajutage veidi tumedamat lauvärvi. Hajutamist alustage alati silma välisnurga poolt. Olge hoolikas ja tähelepanelik, te ju ei taha et tulemus ebaühtlane jääks. Kui teil pole sobivat tooni lauvärvi käepärast võtta, olge loov ning segage kokku erinevaid värve ning saavutategi hõlpsalt soovitud tulemuse.


4) Tõmmake silmalau ja ripsmete piirile terava silmapintsliga joon. Hajutage joon lauvärvi aplikaatoriga.


5) Silma alla tõmmake samuti peenike joon. Jällegi hajutage see hoolikalt.


6) Loomulikuma tulemuse saavutamiseks lisage kogu silmalaule uuesti üks kiht heledat lauvärvi.


7) Vatipadjakese abil eemaldage silmalault kõik üleliigne meik. Tupsutage vatipadjakesega ka silma alust, nii saate kätte sinna silmalt kukkunud lauvärvi tükikesed.


8) Juhul kui teie ripsmed on väga sirged või koledalt allapoole kaardu, koolutage ripsmekoolutaja abil need ülespoole. Seejärel kandke peale ripsmetuss. Kui teil kodus ripsmekoolutajat pole, siis tehke ripsmejuurte juures ripsmeharjaga paar edasi tagasi liigutust ning alles seejärel tõmmake hari läbi ripsmete.


9) Kui teil on heledad kulmud, siis andke neile pruunika kulmupliiatsiga veidi tooni. Järgige täpselt kulmujoont ning kõige lõpuks hajutage kulmupliiats veidi laiali.