LOE, milline jumestuskreem sobib sinu nahatüübiga

Shutterstock

Buduaar

Jumestuskreemid on ühed olulisemad faktorid ideaalse meigi saavutamiseks. Kas sa aga tead, kuidas enda nahatüübile sobivat jumestuskreemi valida?

Selleks, et saavutada täiuslikku meigipõhja, on oluline teada, milline jumestuskreem sobib Sinu näotüübiga. Lisaks sellele mängib rolli jumestuskreemi konsistents ning koostisosad.  Jumestuskreemid jagunevad järgmiselt:

Vedelad jumestuskreemid:

Essence stay all 16h kauapüsiv jumestustoode

Vedel jumestuskreem on üks kõige populaarsem valik. Seda on lihtne peale kanda ning sobib nii õlisele kui ka kuivale näonahale. Olemas nii mati, kui ka kumava lõpptulemusega. Valik on lai!

Essence kauakestev ja tugeva (kuid nahal kerge) katvusega jumestuskreem tagab veatu ja siidise tulemuse, mis kestab kogu päeva!

 

Niisutavad Jumestuskreemid

Pretty Natural hüdreeriv jumestuskreem

Jumestuskreemi peamine eesmärk on hoida nahka võimalikult pehme ja niiskena.

See jumestuskreem on ülim kooslus sileda, loomuliku ja hoolitsetud jume saavutamiseks. Kreem on välja töötatud koos essence’i toodete tarbijatega ja kohandatud täpselt nende soovidele vastavalt. Sulgkerge ja kauakestev hüaluroonhappe ja aloe veraga kooslus tagab 24 tunni jooksul niisutuse ja loob samal ajal loodusliku matt-viimistluse kogu päevaks.

Kompaktpuuder

Essence mattifying kompaktpuuder

Kompaktpuuder on mugav ja hõlpsasti pealekantav. Enamasti on see pisemas pakendis ning praktiline liikuva inimese jaoks. Kuivema koostisega, pigem parim õlisema näonahaga inimestele. Kompaktpuuder jätab tihti loomuliku ja matt-stiilis lõpptulemuse.

Essence mattifyling compact powder sobib hästi kõikidele nahatüüpidele, on mõnusa konsistentsiga ja tulemuseks on matt ning veatu tulemus.

Toonitud aluskreem

“my SKIN PERFECTOR” tooniv aluskreem

Toonitud aluskreemi peamine eesmärk on hoida sinu näonahka tervislikuna. See muidugi tähendab, et katvus ei ole väga tugev. Ühtlustab näotooni. Eriti kasulik suvel kasutamiseks!

Mõnusalt kerge ja vahulise tekstuuriga “my SKIN PERFECTOR” tooniv aluskreem sulandub näol erakordse õrnusega. See velvetine aluskreem loob naturaalse katvuse sileda näonaha jaoks, toimib nii aluskreemina kui ka kombineeritult jumestuskreemiga, luues sellega veatu jume.

Peitekreem

Essence “CAMOUFLAGE+ matt” peitekreem

Inimestele, kellele meeldib loomulik jumestus, sobib hästi kasutamiseks peitekreem. Nagu nimigi ütleb, kasutatakse kreemi iluvigade peitmiseks.

Tähtis on leida enda näonahaga ühte tooni peitekreem, et vältida ebaühtlust.

Essence “CAMOUFLAGE+ matt” peitekreem katab ka tätoveeringuid.