Mehed ei usalda heledapäiseid naisi!

Mehed ei usalda heledapäiseid naisi!

Heledapealistel naistel on küll lõbusam elu, aga nad peavad selle eest ka kõrget hinda maksma. Nimelt väidavad mehed, et nad ei usalda blondiine, kirjutab Dailymail.

Heledapealistel naistel on küll lõbusam elu, aga nad peavad selle eest ka kõrget hinda maksma. Nimelt väidavad mehed, et nad ei usalda blondiine, kirjutab Dailymail.

Uuringust on selgunud, et kuigi heledate juustega naisi peetakse voodis seiklushimuliseks, siis brünetid on suhtes olles usaldusväärsemad… ja seksikamad.

Küsitluses, kus osales 1500 meest, vastas neist 60%, et brünetid on usaldusväärsemad ning lojaalsemad, samal ajal kui blondiinide kohta arvas seda vaid 14% vastanutest.

Seega tunnevad mehed, et tumeda peaga eevatütred on paremad abielunaised. Lausa 61% tunnistas, et nad eelistavad abielluda brünetiga ning mitte ühegi teise juuksevärvi esindajaga.

Brünettidega eelistati pidada ka sügavamõttelisi ning tähendusrikkaid vestlusi (63%).

Kui 34% meestest sõnas, et neile meeldib blondide naiste glamuurne modellivälimus, siis 42% oli arvamusel, et brünetid on palju seksikamad.

Enam kui pooled vastanutest (51%) arvasid, et tumeda peaga naisterahvad on paremad suudlejad ning 47% pidas neid ka kõige sensuaalsemaks.

Siiski saavutasid blondiinid võidu magamistoas. 36% vastas, et heledapealised on voodis palju metsikumad ja vabameelsemad. Brünettide kohta arvas sama vaid 31% meestest.

Blondiinidel on alati olnud lõbusate tüdrukute reputatsioon. Ollakse arvamusel, et nad on  muretud ning seiklushimulised ja tundub, et ka suhetes peetakse neid samasuguseks, kuna mehed eelistavad voodirõõme jagada heledapealiste naistega.

Tundub aga, et brünettidel sujub jällegi kõik muu paremini, kaasaarvatud suudlemine.

Imelik on aga tõsiasi, et kuigi mehed arvavad, et blondiinid on voodis paremad, peavad nad brünette kirglikumateks.

Uurimus paneb kõik tumeda peaga eevatütred heasse valgusesse, kuna tundub, et nad oskavad oma abikaasa eest paremini hoolt kanda ning samal ajal on suurepärased koduhoidjad ja laste eest hoolitsejad.

Uuringust selgus ka, et mehed peavad brünette emalikumaks ning tunnevad, et nad oskavad pere rahaasjade eest paremini hoolt kanda. Samuti peavad neid paremateks kokkadeks.

 

Anneli Allikas