Menuraamat ”Musta pori näkku” võib Raua kohtusse viia

23 kommentaari
Menuraamat ”Musta pori näkku” võib Raua kohtusse viia

Telestaar ja kolumnist Mihkel Raud lajatab Eesti rokkmuusikute soodomat ja komorrat kujutavas raamatus “Musta pori näkku” ühtviisi homoseksuaalidele ja heterotele. Teoses mainitakse ka nüüd juba aastaid Rootsis elavat ja ajakirjanikuna töötavat Heiki Soomet, kirjutab Õhtuleht.

Telestaar ja kolumnist Mihkel Raud lajatab Eesti rokkmuusikute soodomat ja gomorrat kujutavas raamatus “Musta porri näkku” ühtviisi homoseksuaalidele ja heterotele. Teoses mainitakse ka nüüd juba aastaid Rootsis elavat ja ajakirjanikuna töötavat Heiki Soomet, kirjutab Õhtuleht.

Mihkel Raud kirjutab oma raamatus, kuidas naiselik mees tema terekätt lõdvalt puudutas ja ütles: “Mina olen Heiki.”

“Genekas tegi Heikiga võimalike intiimsuhete osas asja kohe selgeks ja tõtt-öelda oli diskoril topitavaid auke nii ehk naa türaga segada,” lisab Raud.

Soome aga solvanguid vastu võtta ei kavatse ja lajatab: „Igasuguseid hulle on, neil ei tohiks sõnavabaduse pähe huligaanitseda lasta. Isegi turumutid valivad rääkides sõnu. Üldiselt on nõnda, et kui inimene on nii kaua alkoholi sees olnud nagu Raud, siis on alkohol teinud talle juba nii palju kahju, et ta vajab psühholoogi ja arsti abi!”

Soome kavatseb Eesti politseile teda solvava väljendi kohta avalduse esitada.

Soome ütleb, et on Rauda näost näkku näinud vaid ühel korral – kui ta Nõmme kultuurimajas töötas. “Raud oli räpane, must, haisev ja täis ning üritas tantsuõhtule piletita sisse pääseda. Tookord visati ta saalist lihtsalt ukse taha. Mingit käeandmist pole kunagi olnud,” kinnitab ta.

Mida sina arvad Mihkel Raua raamatust „Musta porri näkku”?

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja